Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
16/12/2017 | 19:00

AKTUALNOŚCI


Aktualności

Jak ten czas leci.... Mamy już dwa lata!

Już od dwóch lat w Toruniu działa Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. W tym stosunkowo krótkim czasie odbyło się u nas ponad 600 różnego rodzaju imprez, w których uczestniczyło ponad 300 tysięcy gości.

W CKK Jordanki wystąpiło wiele nie tylko polskich, ale i światowych gwiazd. Grali u nas Lisa Stansfield, Goran Bregovic, Richard Bona, The Animals, Wishbone Ash, Glenn Miller Orchestra, Jaromir Nohavica, Suzanne Vega, Lura, Nigel Kennedy i Al Di Meola. Występowały znane grupy baletowe (np. Moscow City Ballet). Największym wydarzeniem o globalnym wymiarze była telewizyjna gala Stinga, który właśnie nasze Centrum wybrał jako jedno z miejsc promocji swojej najnowszej płyty "57th & 9th". Spośród polskich wykonawców gościliśmy m.in. Dżem, Kazika Staszewskiego, Agnieszkę Chylińską, Marylę Rodowicz, Dawida Podsiadło, Kayah, Lady Pank, Kasię Nosowską, Brodkę, Annę Marię Jopek, Anię Dąbrowską i wielu innych. W planach mamy kolejne ciekawe wydarzenia.

Praktycznie od początku funkcjonowania CKK Jordanki znajdowało się w centrum uwagi mediów branżowych oraz wielu środowisk i ośrodków architektonicznych, budowlanych czy turystycznych w Polsce i na świecie. Zaledwie dwuletnie Jordanki mają już na swoim koncie sporo nagród i wyróżnień, m.in.:

    Nagroda w kategorii „Najlepszy projekt kulturalny” World Architecture Festival w Barcelonie,
    Nagroda Roku 2015 SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich przyznało CKK Jordanki nagrodę w kategorii "obiekt użyteczności publicznej - obiekt kultury",
    Nagroda Bryła Roku 2015 w kategorii wybór jury,
    Wyróżnienie w kategorii w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej" w konkursie Modernizacja Roku 2015,
    Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki znalazło się na liście 6 najlepszych projektów w ramach zestawienia World Architecture News Award 2016 w kategorii „Beton w architekturze”,
    Finalista w konkursie „7 Cudów Polski” w konkursie organizowanym przez National Geographic Traveler Poland.

*****

Centrum, które zaprojektował światowej sławy hiszpański architekt Fernando Menis, znajduje się w centrum Torunia. Nowoczesna bryła doskonale wpisuje się w zabytkowy charakter starówki.  Kilka lat temu na Festiwalu Architektury Światowej w Barcelonie toruński obiekt uznano za najlepszy kulturalny projekt przyszłości.

CKK Jordanki to dwie sale koncertowe – jedna na 882, a druga na 287 miejsc, które można połączyć za pomocą rozsuwanych ścian, to scena plenerowa i doskonale wyposażone garderoby, sale konferencyjne i parking.

Obiekt został pomyślany jako wielofunkcyjny. Daje to możliwość organizacji koncertów muzycznych - zarówno symfonicznych, jak i rozrywkowych, widowisk teatralnych, operowych, musicalowych czy projekcji kinowych, ale także targów, gali, pokazów mody, szkoleń, konferencji, balów i branżowych eventów.

W sali na Jordankach zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań. Np. większa część kompleksu jest wyłożona tzw. pikado - konglomeratem betonu z dodatkiem kruszywa melafirowego i cegły. W ten sposób Fernando Menis chciał nawiązać do stylu gotyckiego, który jest architektoniczną i historyczną wizytówka Torunia.

Aby zapewnić odpowiednią akustykę dla różnego rodzaju wydarzeń, zaprojektowano ruchome sufity. Składa się na nie pięć brył pełniących rolę ekranów akustycznych, które poprzez zmianę wysokości podwieszenia zmieniają kubaturę sali koncertowej, a przez to czas pogłosu. System podnoszenia i opuszczania kopuł napędzany jest przez pięć zespołów wciągarek po sześć sztuk w zespole.

Widownia na Jordankach jest mobilna. Oznacza to, że może być kształtowana w zależności od odbywających się imprez. Konfigurowanie scenicznej rzeczywistości umożliwiają zapadnie sceniczne. Bez nich zmiana przestrzeni sceny i scenografii byłaby niemożliwa.  Zastosowane w toruńskiej sali rozwiązanie techniczne polegające na pracy zapadni na czterech serapidach łańcuchowych jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w Polsce.

Sala jest wyposażona w pięć scenicznych zapadni dwupoziomowych, które służą do kształtowania przestrzeni sceny. Zapadnia jednopoziomowa kieszeni tylnej jest najwyższą w Polsce. Jej długość to ok. 17 m, szerokość 4 m. Zespół napędowy tworzą 4 spiralifty napędzane silnikami elektrycznymi.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest także system wysokociśnieniowej mgły wodnej, który stanowi stałe zabezpieczenie przeciwpożarowe. Czynnikiem gaśniczym jest woda, która pod wysokim ciśnieniem, w specjalnie skonstruowanych dyszach, przetwarzana jest w mgłę wodną. Wysoka intensywność parowania umożliwia odbiór ogromnej ilości ciepła ze źródła pożaru. System jest bezpieczny i ekologiczny. Dzięki temu, że mgła wodna absorbuje cząsteczki dymu i agresywnych gazów, zmniejsza się skażenie powietrza, a zwiększa się widoczność, co poprawia warunki ewakuacji i prowadzenia akcji gaśniczej.

Budynek wielofunkcyjnej sali koncertowej na Jordankach to również nowoczesne centrum konferencyjne, w którym można organizować różnorodne spotkania biznesowe, firmowe wydarzenia, gale, duże konferencje i targi do 1200 uczestników. Jest tu nie tylko sala koncertowa i kameralna, ale również zespół trzech modularnych sal konferencyjnych, który umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji, szkoleń i prezentacji dla 150 osób. Według branżowego miesięcznika MICE Poland, CKK Jordanki jest jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Polsce.


Budowa Centrum została współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Gminy Miasta Toruń.

Data: 2017-12-13
383
Aktualności

Grzegorz Turnau urodzinowo w Toruniu

Pierwsza środa grudnia rozbrzmiała w Toruniu jubileuszowym koncertem Grzegorza Turnaua. Wydarzenie „L – Live” było kolejną okazją dla artysty by stanąć na toruńskiej scenie Centrum Kongresowo Kulturalnego Jordanki. Ponad pięciuset widzów zdecydowało się wziąć udział w tym szczególnym spotkaniu.
Koncert rozpoczął się piosenką „Koszula” z nowego albumu artysty zatytułowanego „L”, który swoją premierę miał w październiku tego roku. Wiele z utworów, które znalazły się na płycie zostały zaprezentowane toruńskiej publiczności na żywo przez Grzegorza i sześcioosobowy zespół towarzyszący mu na scenie. W skład zespołu wchodzili – saksofonista Leszek Szczerba (specjalnie do jednego utworu zagrał także na flecie), grający na klawiszach i skrzypcach Michał Jurkiewicz (w ramach jednego utworu także na sakshornie tenorowym), artysta wielu gitar Jacek Królik, Robert Kubiszyn na gitarze basowej, wirtuoz perkusji Cezary Konrad i Mariusz Pędziałek na oboju. W ponad dwugodzinnym wydarzeniu nie zabrakło sentymentalnych nut z dawniejszych lat wciąż kojarzonych nierozerwalnie z Grzegorzem Turnauem – jak choćby „Bracka”, czy zagrana na bis „Cichosza”. Znalazły się jednak niespodzianki nawet dla największych fanów, gdy Grzegorz Turnau wraz z zespołem grał piosenki przeznaczone wyłącznie na ten koncert. Tradycyjnie artysta oddał hołd wielu poetom i artystom (tym dawniejszym i bardziej współczesnym) grając utwory napisane pod teksty ich poezji – uhonorowani zostali między innymi Baczyński, Czechowicz, Grechuta, czy Tuwim.
Artysta zaprezentował na scenie nie tylko swój imponujący wokal i talent do gry na pianinie i akordeonie. Pokazał także… siebie, swoje poczucie humoru i osobiste relacje z członkami zespołu. Przyjacielska atmosfera jaka towarzyszyła zgranemu zespołowi została przez Grzegorza Turnaua przeniesiona także na widzów. Gdy między utworami dzielił się z publicznością słowem wstępu do kolejnych piosenek można było poczuć, że poznaje się go bliżej. Opowiadał o swoich początkach w Piwnicy pod Baranami, o przyjaciołach będących zarazem współtwórcami jego utworów – choćby o Michale Zabłockim. Publiczność tego wieczoru została uraczona niezwykłymi doznaniami nie tylko muzycznymi, ale i wizualnymi. Na ekranach, w tle dla zespołu, pojawiały się fragmenty teledysków, nagrania utworzone wcześniej z myślą o zaprezentowaniu ich podczas koncertu, a także relacje na żywo z kamer umieszczonych z boku niektórych instrumentów rejestrujące grę muzyków.
Końcową piosnkę „Naprawdę nie dzieje się nic” zebrana w Toruniu publiczność śpiewała jeszcze długo po tym, gdy sam artysta już zamilkł. Nie był to zresztą jedyny raz, gdy zebrani widzowie śpiewali razem z akompaniamentem artysty. W końcu po zasłużonych owacjach na stojąco zespół zagrał przygotowany na tę okoliczność sztampowy utwór „Cichosza”. Sam Grzegorz Turnau po zakończonym występie wyszedł do publiczności, dając tym okazję do zdobycia przez fanów autografu, czy wspólnego zdjęcia.
Adrianna Tokarska

FOT. Alicja Krzyżelewska

IMG 8329

Data: 2017-12-09
352
Aktualności

Toruń kulturą ustępuje tylko Krakowowi - mamy w tym swój udział

Jak donosi Grzegorz Giedrys w artykule Gazety Wyborczej aż 91 proc. mieszkańców bardzo dobrze i dobrze ocenia ofertę kulturalną Torunia – wynika z badań, które na zlecenie „Gazety Wyborczej” i TOK przeprowadziła firma Kantar Millward Brown w październiku 2017 r. w ramach debaty „Przystanek Miasto”.

Jak się okazuje mamy w tym swój udział. Powstanie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki sprawiło bowiem, że oferta dla mieszkańców jest znacznie bogatsza. '

"To było bezsprzecznie największe wydarzenie dekady, jeśli chodzi o kulturę. Okazała bryła autorstwa Fernando Menisa wpisała nas na listę najciekawszych pod względem architektonicznym obiektów kulturalnych w tej części kontynentu. Toruń wybrał dość nietypowy model zarządzania budynkiem – stworzył specjalną spółkę, która nie organizuje sama wydarzeń, ale dba o to, aby to miejsce było wynajmowane przez organizatorów. Sala stała się siedzibą Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, której najbardziej prestiżowe przedsięwzięcia odbywają się właśnie na Jordankach." - możemy przeczytać w artykule.

A także na temat artystów, których gościmy:
"Po tym, jak pojawił się ten obiekt, Toruń przestały omijać trasy koncertowe najpopularniejszych polskich wykonawców. Przyznajmy, do tej pory nie było w Toruniu miejsca, w którym mogliby wystąpić tacy artyści jak Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska i Justyna Steczkowska. Próżno było szukać ich w Dworze Artusa i klubie Od Nowa. W Toruniu brakowało także wieczorów kabaretowych. Teraz za sprawą sali na Jordankach takie spotkania pojawiają się nawet kilka razy w miesiącu. Do naszego miasta częściej przyjeżdżają aktorzy z warszawskich teatrów, którzy występują w lekkich i popularnych komediach. Jordanki zdały także egzamin w 2016 r., kiedy po raz pierwszy na scenie pojawiły się tam spektakle międzynarodowego festiwalu teatralnego Kontakt."

CAŁY ARTYKUŁ autorstwa Grzegorza Giedrysa

Data: 2017-12-07
605
Aktualności

Świąteczna gala operetkowa dla seniorów

18 grudnia 2017 r. w CKK Jordanki odbędą się specjalne koncerty dla posiadaczy Toruńskiej Karty Seniora. Wydarzenie organizowane jest z okazji pierwszej rocznicy programu "Rodzina Razem - Toruń dla Pokoleń".

Z okazji pierwszej rocznicy działania programu „Rodzina Razem – Toruń dla Pokoleń” i wydawania Toruńskiego Karty Seniora w Centrum Kulturalno-Kongresowym na Jordankach odbędą się dwa koncerty: o godzinie 15:00 i 18:00,  w wykonaniu  artystów  scen poznańskich:

 • Agnieszki Wawrzyniak – sopran
 • Karoliny Garlińskiej - Ferenc - sopran
 • Wiesława Paprzyckiego - baryton
 • Włodzimierza Kalemby - baryton
 • Bartosza Kuczyka – tenor.

W pierwszej części koncertu artyści wykonają program o charakterze: gala operetkowo-musicalowa, w którym znajdą się największe przeboje tego gatunku m.in.: "Brunetki, Blondynki", "Gdybym był bogaczem" , "Co się dzieje oszaleje", "Usta milczą, dusza śpiewa" , "Nie czekaj mnie Argentyno". Natomiast w drugiej części koncertu artyści przeniosą widzów w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia i wykonają program pn. „Biesiada Wigilijna", w którym znajdą się najbardziej znane i lubiane kolędy i pastorałki.  

Bezpłatne wejściówki  na koncerty wydawane będą za  okazaniem  Toruńskiej Karty Seniora (TKS)  12 grudnia 2017 r.. od godziny 9:00  (do wyczerpania) w  Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta :

1.      ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń
2.      ul. Dziewulskiego 38, 87-100 Toruń (pętla autobusowa)
3.      ul. Poznańska 52, 87-100 Toruń (Dom Muz)
4.      ul. Grudziądzka 126b, 87-100 Toruń (dawny „Spomasz")
5.      ul. Broniewskiego 90, 87-100 Toruń

oraz w Centrum Kulturalno-Kongresowym „Jordanki” przy ul.  Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń.

Na jedną kartę będzie można otrzymać dwie bezpłatne wejściówki.

Ponieważ liczba miejsc na koncerty jest ograniczona wejściówki będą wydawane do wyczerpania – decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło informacji: torun.pl

Data: 2017-12-04
1057
Aktualności

Jordanki już na Youtube Strefa Przestrzeni

Już wczoraj informowaliśmy, że w październiku w serwisie Youtube nastąpiła premiera kanału filmowego "Strefa Przestrzeni" - dedykowanego współczesnej polskiej architekturze i urbanistyce.

Dwa razy w tygodniu, w każdą sobotę o 18.00 i w każdą środę o 9.00, publikujemy kolejne filmy pokazujące najciekawsze polskie realizacje architektoniczne ostatnich lat – w wygodnym do oglądania formacie i jakości HD.


Dzisiaj zaprezentowany został film o CKK Jordanki.Zapraszamy do oglądania pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=K5KjVqPCLuI&feature=youtu.be

 

Data: 2017-11-22
200
Aktualności

CKK Jordanki w "Strefie Przestrzeni"

W październiku w serwisie Youtube nastąpiła premiera kanału filmowego "Strefa Przestrzeni" - dedykowanego współczesnej polskiej architekturze i urbanistyce.

Dwa razy w tygodniu, w każdą sobotę o 18.00 i w każdą środę o 9.00, publikowane będą kolejne filmy pokazujące najciekawsze polskie realizacje architektoniczne ostatnich lat – w wygodnym do oglądania formacie i jakości HD.

Wśród nich także film prezentujący CKK Jordanki – już w najbliższą środę, 22 listopada, o 9.00.

- Jesteśmy filmowcami i fanami dobrej architektury. Naszym celem jest stworzenie kompletnej, stale aktualizowanej, filmowej panoramy współczesnej architektury polskiej i promowanie dobrego gustu w kształtowaniu przestrzeni. Kładziemy nacisk na wizualną jakość pokazywania architektury.

Gorąco namawiamy do oglądania, udostępniania i promowania filmu we własnych i zaprzyjaźnionych mediach oraz do subskrybowania kanału YT Strefa Przestrzeni - piszą autorzy projektu.

Zachęcamy do śledzenia strony Facebook`a @StrefaPrzestrzeni.

ZWIASTUN KANAŁU YOUTUBE

Data: 2017-11-21
282
Aktualności

Już za tydzień recital Andrzeja Poniedzielskiego

Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

MELO - NIE - DRAMAT - to najnowsza propozycja artystyczna ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO.

W programie dużo inteligentnego humoru, satyra, piosenki - NOWE, PREMIEROWE. Bez zmian - poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego.
W koncercie - wszystko o kobietach, relacji kobieta - mężczyzna.
Jak mówi artysta Andrzej Poniedzielski -

"KOBIETY NIE ZMIENISZ,
MOŻESZ ZMIENIĆ KOBIETĘ,
ALE TO NICZEGO NIE ZMIENIA"

PREMIERA PŁYTY pt. "MELO - NIE- DRAMAT" !!!

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, aktor, twórca teatralny, autor tekstów piosenek min. dla Edyty Geppert, Grzegorza Turnaua, Anny Marii Jopek, czy Dawida Podsiadło, do muzyki min. Seweryna Krajewskiego , Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Nahornego.
Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2015/ tytuł nadawany przez Polską Akademię Nauk/.

Koncerty Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiający się medialnym trendom.

Udział biorą:
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI
Sylwia Różycka - śpiew - aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie
Andrzej Pawlukiewicz - muzyk

 

kostka

Data: 2017-11-14
246
Aktualności

Zapraszamy na warsztaty "Świadoma mama"

W imieniu organizatorów zapraszamy na bezpłatne warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i obecnych rodziców, które odbędą się już w najbliższy czwartek (26.10) w CKK Jordanki w godzinach 11.00-20.00.

W programie darmowe konsultacje oraz wykłady lokalnych specjalistów m.in. wystąpienie fizjoterapeuty, ratowników medycznych, terapeutki metody Tomatisa, specjalisty chustonoszenia, dietetyka, położnej, a także psychologa.

Na każdego z uczestników czeka także darmowa sesja zdjęciowa oraz szansa na wygranie wielu, wielu nagród

Konferencję poprowadzi aktywna Mama i Aktorka – Paulina Holtz. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje na Facebooku


Data: 2017-10-24
573
Aktualności

Kolejne wyróżnienie dla naszego Centrum

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zdobyło wyróżnienie w kolejnym konkursie. Tym razem toruński obiekt został uhonorowany w tegorocznej edycji konkursu „Odkrywca”. Wręczenie nagród odbyło się 17 października 2017 r. w Tucholi podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki wyróżniono w kategorii „inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki”. Nic dziwnego – na różnego rodzaju koncerty, spektakle, kongresy i wszelkie eventy, a także po prostu na zwiedzanie przyjeżdżają ludzie nie tylko z regionu, ale i Polski, a nawet Europy.

Otwarte w grudniu 2015 roku Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to 22.000 m2 wyjątkowej architektury zlokalizowanej w samym sercu Torunia. Wielofunkcyjność i modularność obiektu umożliwia organizowanie nawet najśmielszych wydarzeń kulturalnych oraz dużych konferencji i kongresów dla 1200 uczestników. Centrum mieści dwie sale koncertowe, które mogą być ze sobą połączone. Dzięki wykorzystaniu mobilnych widowni w obu salach, mogą odbywać się zarówno imprezy na płaskiej podłodze np. bale, targi i prezentacje samochodów, jak i w konfiguracji teatralnej. Akustyka sali koncertowej może być modyfikowana dzięki użyciu mobilnych sufitów, zaś sala kameralna jest wyposażona w system kinowy 3D.

Światowej sławy architekt Fernando Menis zaprojektował budynek, którego wyjątkowa bryła i nowoczesne rozwiązania z zakresu akustyki i kształtowania powierzchni widowni, doskonale łączą wartości estetyczne z funkcjonalnymi.Architektura budynku stanowi harmonijną fuzję współczesnych trendów z  historycznym dziedzictwem Torunia. To najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce.

Na temat CKK Jordanki opublikowano wiele artykułów w prasie międzynarodowej (m. in. w hiszpańskim dzienniku El Pais, austriackim der Standard, włoskim Corriere della Sera). Powstanie CKK Jordanek odbiło się szerokim echem w prasie branżowej, pojawiło się kilkadziesiąt publikacji m.in. w American Archtecture Review, d+a Design and Architecture, Bauwelt, Architektura-Murator, Architecture Record.

Centrum Kulturalno-Kongresowe może się pochwalić już wieloma wyróżnieniami, np.:

 • Nagroda w kategorii „Najlepszy projekt kulturalny” World Architecture Festival w Barcelonie,
 • Nagroda Roku 2015 SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich przyznało CKK Jordanki nagrodę w kategorii "obiekt użyteczności publicznej - obiekt kultury",
 • Nagroda Bryła Roku 2015 w kategorii wybór jury,
 • Wyróżnienie w kategorii w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej" w konkursie Modernizacja Roku 2015,
 • Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki znalazło się na liście 6 najlepszych projektów w ramach zestawienia World Architecture News Award 2016 w kategorii „beton w architekturze”,
 • Finalista w konkursie „7 Cudów Polski” w konkursie organizowanym przez National Geographic Traveler Poland.

Źródło: torun.pl, Sylwia Derengowska

Data: 2017-10-17
309
Aktualności

Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej w CKK Jordanki

W dniach 27-29 września 2017 r. Toruń gości ponad 1200 profesjonalistów z 32 państw świata, specjalistów w zakresie opieki długoterminowej.

W Toruniu od lat organizowana jest Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej. Jej jubileuszowa, XX edycja odbywa się w CKK Jordanki w dniach 27 - 29 września. Organizatorem konferencji jest TZMO S.A. oraz Fundacja TZMO "Razem zmieniamy świat". Współorganizatorem wydarzenia jest E.D.E., czyli Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów i Organizatorów Opieki Długoterminowej dla Osób Starszych.

Przed rozpoczęciem konferencji z dziennikarzami spotkali się przedstawiciele organizatorów i samorządu.

20. edycja Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej to okazja do podsumowań, jak ta działalność rozwinęła się przez ostatnich 20 lat.

Inaugurację konferencji zaplanowano na 27 września 2017 roku na godz. 17:00, uczestnicy konferencji będą obradować do 29 września.

Żródło: torun.pl

Fot. torun.pl

konferecja 1

Data: 2017-09-27
516
Aktualności

Gościmy w naszych progach Kongres Wyborowa

W dniach 11-12 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbywa się Kongres marki Wyborowa. Kongres jest okazją do podsumowania dotychczasowego dorobku fimy Wyborowa Pernod Ricard w roku 2017 oraz możliwość przekazania ambitnych celów w dalszej części tego roku i na kolejne lata.

Wyborowa Pernod Ricard Polska to spółka dystrybucyjna zajmująca się marketingiem oraz sprzedażą wszystkich marek Grupy Pernod Ricard, które obecne są w Polsce oraz produkcją polskich marek wódki z portfolio Grupy. W ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany.

W Polsce Wyborowa Pernod Ricard odpowiada za dystrybucję 33 marek alkoholi, w tym: whisky Ballantine’s, Chivas Regal i Jameson, wódek ABSOLUT i Wyborowa, oraz produktów z innych kategorii takich jak Havana Club, Malibu czy wina Jacob’s Creek. Pernod Ricard Polska zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników.

Główne biuro firmy znajduje się w Warszawie, jednak szeroka sieć handlowa obejmuje teren całej Polski. Proces produkcyjny polskich wódek będących w portfolio Grupy Pernod Ricard odbywa się w zakładach w Poznaniu i Zielonej Górze.

Wyborowa Pernod Ricard przykłada wielką wagę do jakości oferowanych produktów, jak również działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi obejmującymi promocję odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz innych obszarów zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o firmie na stronie: http://wyborowa-pernod-ricard.com (dostęp tylko dla osób pełnoletnich)

IMG 3061

IMG 3068

IMG 3073

IMG 3083

Data: 2017-09-12
452
Aktualności

Nowa funkcja kasy parkingowej

Uprzejmie informujemy, że kasa parkingowa w naszym Centrum została wyposażona w terminal płatniczy.
Oznacza to, że mogą już Państwo uiścić opłatę za parking za pomocą karty.

Na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6


Jednocześnie informujemy, że w związku z organizowanym w Toruniu Festiwalem Skyway 2017 w dniach 22-27 sierpnia br. zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu pojazdów w ciągu Alei Solidarności.

Wjazd na parking CKK Jordanki będzie możliwy DO GODZINY 19:00. Wyjazd z parkingu WYŁĄCZNIE w kierunku ul. Czerwona Droga.

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę w/w restrykcji, jednocześnie informujemy, że są one niezależne od nas.

Data: 2017-08-17
1204