Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:

Możliwe Zastosowania

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Sala Prób

Scena Planerowa

Orkiestron

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Foyer

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Scena Plenerowa

Sala Prób

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Foyer

Scena Plenerowa

Sala Koncertowa

Sala Kameralna

Sala Prób

Foyer

Sale Konferencyjne

Wielofunkcyjność i modularność Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki umożliwiają organizowanie różnorodnych spotkań biznesowych i firmowych wydarzeń, gal, dużych konferencji i targów do 1200 uczestników. Centrum będzie mieściło salę koncertową (1 012m2) oraz salę kameralną (315 m2), trzy modularne sale konferencyjne, boardroom, tapas bar i podziemny parking dla 185 samochodów. Jest najnowocześniejszym obiektem konferencyjnym w regionie. Światowej sławy architekt Fernando Menis zaprojektował budynek, którego wyjątkowa bryła i nowoczesne rozwiązania z zakresu kształtowania powierzchni, doskonale łączą wartości estetyczne z funkcjonalnymi, tak by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Dogodna lokalizacja

Centralne położenie Torunia w Polsce i świetne skomunikowanie z kluczowymi lotniskami czyni z miasta wygodny i łatwo dostępny punkt.

Samochodem
  • autostrada A1 (międzynarodowa E75) z południa przez Katowice (lub Gliwice jako A1), Częstochowę, Łódź do Gdańska
  • nr 10 z Warszawy (Płońska) do Szczecina,
  • nr 15 z Wrocławia (Trzebnicy) przez Gniezno (Skąd do Poznania i Berlina prowadzi droga nr 2 (międzynarodowa E30) do Olszyna i na Mazury),

Świetna lokalizacja sprawia, iż do Centrum Kulturalno-Kongresowego jest blisko z wielu dużych miast w Polsce: Bydgoszczy 50km / 50 min ; Gdańska 180km / 1 h 30 min.; Warszawy 200km / 2 h; Poznania 160km / 2 h ;Łodzi 140km / 3 h

Samolotem
  • Dojazd do najbliżej położonego lotniska międzynarodowego w Bydgoszy do CKK Jordanki zajmuje jedynie 50 min,
  • Jedno z najlepiej skomunikowanych z Toruniem lotnisk posiadające rozbudowaną liczbę połączeń z miastami europejskimi, znajduje się w Gdański (ok. 170 km, podróż autostradą A1 ok. 1,5h)
  • Również rozbudowaną siatkę połączeń oferuje lotnisko w Poznaniu (ok. 165 km, podróż drogą krajową nr 15 ok. 2h)
  • Do lotniska Warszawa-Modlin odległość z Torunia wynosi ok. 175 km, podróż drogą krajową nr 10, ok. 2,5h
  • Do Lotniska Chopina w Warszawie odległość z Torunia wynosi ok 220 km, podróż drogą krajową nr 10 ok. 3,5h

Wyjątkowa architektura podkreśli prestiż konferencji

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zostało zaprojektowane przez uznanego w świecie hiszpańskiego architekta Fernando Menisa. Jesienią 2010 roku na Światowym Festiwalu Architektury (WAF) w Barcelonie budynek Centrum został wybrany najlepszym projektem kulturalnym przyszłości. Oprócz tego prezentowano go kilkakrotnie na arenie międzynarodowej. W 2012 roku na 13. Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji, które jest najważniejszym cyklicznym przeglądem współczesnej architektury.

Oryginalna architektura, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, a także profesjonalna obsługa spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów targów, konferencji i spotkań biznesowych. A niezwykła atmosfera Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki zostanie zapamiętana przez uczestników tych wydarzeń.

Wyjątkowa atmosfera Torunia

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki jest położone w samym sercu Torunia, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W pobliżu Centrum uczestnicy konferencji lub szkoleń znajdą CSW Znaki czasu”, park, teatry, kina, doskonałe restauracje i urokliwe kafejki. Toruń posiada bogaty program kulturalny i festiwalowy przez cały rok.

Goście targów i konferencji odbywających się w Centrum w ciągu kilku minut, choćby spacerem, mogą dotrzeć do wielu hoteli, w tym także do wszystkich czterogwiazdkowych. Oferujemy naszym klientom pomoc przy organizacji czasu wolnego dla uczestników wydarzeń biznesowych (tj. integracyjne gry miejskie, wycieczki konne, spływy kajakowe itp.)