+48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbli?sze wydarzenie:
categoryimage 13 listopad 201719:00

In Memory of George Michael - ODWOŁANY

Kup bilet

INFORMACJA


Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że koncert „In memory of George Michael” zostaje odwołany.  W miejsce tego wydarzenia zapraszamy na koncert KASIA KOWALSKA Akustycznie. Bilety zakupione na koncert „In memory of George Michael” będą honorowane na koncercie Kasi Kowalskiej zachowując te same miejsce.
Osoby niezainteresowane mogą zwrócić bilety w miejscach, gdzie zostały zakupione na podstawie dokumentu zakupu.

Z poważaniem,
SOSIMPLE Sp.  zo.o.

 

Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak:  Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę!

Ten niezwykły koncert,  upamiętniający niedawno zmarłego, jednego z najważniejszych artystów świata muzyki, miał swoją premierę w Poznaniu w marcu br.  Zgodnie z zapowiedzią organizatorów powraca jesienią.
 Urodzony  w Wielkiej Brytanii wokalista greckiego pochodzenia szybko stał się ikoną popu, za sprawą debiutu w zespole Wham! (założonego wraz z Andrew Ridgeley'em w 1983 roku). To właśnie dzięki temu zespołowi świat usłyszał takie utwory jak "Bad Boys" "Club Tropicana" "Wake me up before you go go" czy niezapomniany świąteczny hit – „Last Christmas”. Późniejsza solowa twórczość George’a Michaela przyniosła równie znane hity takie jak „Carless Whisper” , "I Want Your Sex” „Faith", "Father Figure", "One More Try" czy „Freedom 90”. Artysta znany był z innowacyjnego podejścia nie tylko do muzyki, ale także wideoklipów (jeden z nich sam wyreżyserował). W ironiczny i oryginalny sposób ukazywał w swojej twórczości sprawy, które go trapiły. Znany był także ze swojej działalności charytatywnej, pomagał między innymi chorym na AIDS i raka.
Podczas koncertów Zespół Grzegorza Urbana zaprezentuje największe, wspomniane wyżej hity, oddając w ten sposób hołd niezapomnianemu George’owi Michaelowi.
Wspaniała muzyka, cudowne aranże oraz zaskakujący soliści stworzą dla Państwa widowisko na najwyższym poziomie. Nie zabraknie nastrojowych utworów oraz tanecznych piosenek.
Zapraszamy!

Bilety w cenach od 50 zł do 120 zł do nabycia :
Bilety24
Eventim
Ebilet
KupBilecik
Biletin
Ticketpro

Informacje i rezerwacje : koncerty@sosimple.com.pl ,  tel. 570.170.39

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.

Informacje kontaktowe
Agencja So Simple
570 170 390
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.