Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 15 październik 201820:00

The Royal Moscow Ballet - Jezioro Łabędzie

Kup bilet

INFORMACJA


003 15 pazdziernika ROYAL MOSCOW BALLET www Baner dolny 450x127

Dodatkowy spektakl „Jezioro Łabędzie”!

Zainteresowanie przedstawieniem „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet nie mija. Ten ponadczasowy spektakl chce zobaczyć więcej osób niż zdoła pomieścić CKK Jordanki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, promotorzy artystów w Polsce organizują dodatkowe spektakle.

Po ubiegłorocznym sukcesie spektakl „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet powraca do Polski! Miłosną historię Odetty i Zygfryda zobaczą tym razem widzowie aż ośmiu miast: Warszawy, Torunia, Poznania, Wrocławia, Zabrza, Krakowa, Łodzi i Gdyni. Rosyjscy mistrzowie baletu wystąpią w naszym kraju w dniach 14-21 października 2018 roku. Promotorem polskiej trasy jest agencja Prestige MJM.

Zainteresowanie spektaklami jest bardzo duże. Dotyczy to m.in. Torunia, gdzie pozostało zaledwie kilka biletów. Promotor polskiej trasy baletowej w porozumieniu z managementem artystów i kierownictwem CKK Jordanki postanowił o wystawieniu dodatkowego przedstawienia. „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet zostanie pokazane 15 października dwukrotnie w ciągu tego dnia: wcześniej zaplanowane o godzinie 16.00 oraz dodatkowe – o 20.00.

Ceny wejściówek się nie zmieniają. Kupić je będzie można od wtorku, 3 lipca, za pośrednictwem stron bilety.imprezyprstige.com i eBilet pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju.

The Royal Moscow Ballet to jeden z najlepszych rosyjskich baletów klasycznych w Rosji, wywodzący się z osławionego Teatru Bolszoj, którego początki datują się na drugą połowę XVIII wieku. Dzisiaj zespołem kieruje baletmistrz Anatoly Emelianov – dyrektor generalny i choreograf, a także rycerz Orderu Diagilewa, oznaczony „Za wkład do kultury rosyjskiej”. Mogliśmy go zobaczyć w ubiegłorocznych tournée po Polsce z „Jeziorem Łabędzim” w roli błazna. Razem z nim do Polski przyjedzie około 30-osobowa grupa najlepszych tancerzy w Rosji. W swoim repertuarze The Royal Moscow Ballet ma największe sztuki, także „Dziadka do orzechów, „Kopciuszka” czy „Śpiącą Królewnę, ale to właśnie „Jezioro Łabędzie” jest spektaklem najchętniej oglądanym, uniwersalnym i ponadczasowym. A wpływ na to ma także muzyka Piotra Czajkowskiego.

Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym krajua4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.
Informacje kontaktowe
Prestige MJM ul. Poznańska 72 63-400 Ostrów Wielkopolski
+48 62 734 62 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.