Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 15 październik 201820:00

The Royal Moscow Ballet - Jezioro Łabędzie

Kup bilet

INFORMACJA


003 15 pazdziernika ROYAL MOSCOW BALLET www Baner dolny 450x127

Dodatkowy spektakl „Jezioro Łabędzie”!

Zainteresowanie przedstawieniem „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet nie mija. Ten ponadczasowy spektakl chce zobaczyć więcej osób niż zdoła pomieścić CKK Jordanki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, promotorzy artystów w Polsce organizują dodatkowe spektakle.

Po ubiegłorocznym sukcesie spektakl „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet powraca do Polski! Miłosną historię Odetty i Zygfryda zobaczą tym razem widzowie aż ośmiu miast: Warszawy, Torunia, Poznania, Wrocławia, Zabrza, Krakowa, Łodzi i Gdyni. Rosyjscy mistrzowie baletu wystąpią w naszym kraju w dniach 14-21 października 2018 roku. Promotorem polskiej trasy jest agencja Prestige MJM.

Zainteresowanie spektaklami jest bardzo duże. Dotyczy to m.in. Torunia, gdzie pozostało zaledwie kilka biletów. Promotor polskiej trasy baletowej w porozumieniu z managementem artystów i kierownictwem CKK Jordanki postanowił o wystawieniu dodatkowego przedstawienia. „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet zostanie pokazane 15 października dwukrotnie w ciągu tego dnia: wcześniej zaplanowane o godzinie 16.00 oraz dodatkowe – o 20.00.

Ceny wejściówek się nie zmieniają. Kupić je będzie można od wtorku, 3 lipca, za pośrednictwem stron bilety.imprezyprstige.com i eBilet pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju.

The Royal Moscow Ballet to jeden z najlepszych rosyjskich baletów klasycznych w Rosji, wywodzący się z osławionego Teatru Bolszoj, którego początki datują się na drugą połowę XVIII wieku. Dzisiaj zespołem kieruje baletmistrz Anatoly Emelianov – dyrektor generalny i choreograf, a także rycerz Orderu Diagilewa, oznaczony „Za wkład do kultury rosyjskiej”. Mogliśmy go zobaczyć w ubiegłorocznych tournée po Polsce z „Jeziorem Łabędzim” w roli błazna. Razem z nim do Polski przyjedzie około 30-osobowa grupa najlepszych tancerzy w Rosji. W swoim repertuarze The Royal Moscow Ballet ma największe sztuki, także „Dziadka do orzechów, „Kopciuszka” czy „Śpiącą Królewnę, ale to właśnie „Jezioro Łabędzie” jest spektaklem najchętniej oglądanym, uniwersalnym i ponadczasowym. A wpływ na to ma także muzyka Piotra Czajkowskiego.

Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju

13 ROYAL MOSCOW BALLET dodatkowe występy INSTAGRAM

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z trasą The Royal Moscow Ballet w Polsce

15 października 2018 – CKK Jordanki Toruń – godzina 16:00*. Otwarcie drzwi o godzinie 15:10.

osoby, które zakupiły bilety, a nie widnieje na nich godzina rozpoczęcia przychodzą na 16:00.

15 października 2018 – CKK Jordanki Toruń – godzina 20:00 (dodatkowy spektakl) . Otwarcie drzwi o godzinie 19:10

Zakup biletów w dniu wydarzenia:
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu danego wydarzenia. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasach biletowych, w danym obiekcie, godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Czego nie można wnosić na wydarzenie?

Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne:

Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Programy:
Podczas przedstawień, będzie możliwość nabycia oficjalny programów baletowy w cenie 15 złotych.

 

 

 

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.
Informacje kontaktowe
Prestige MJM ul. Poznańska 72 63-400 Ostrów Wielkopolski
+48 62 734 62 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.