Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Gala zamknięcia 20. MFF Tofifest | Kujawy i Pomorze

2 lipca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Gala Zamknięcia 20. MFF Tofifest
Music. The Superpower ’22

2 lipca 2022, sobota
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Galę zamknięcia 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze uświetni autorski koncert jednej z najciekawszych współczesnych artystek sceny muzycznej, Pauliny Przybysz.

Jej „Music. The Superpower” to hołd oddany kinu i artystom. Ze sceny na Jordankach usłyszymy utwory takich wykonawców, jak Radiohead, Billie Eilish, David Byrne czy… Whitney Houston. Gościem specjalnym koncertu będzie aktor młodego pokolenia i tegoroczny laureat Nagrody Flisaka — Tomasz Ziętek.

Paulina Przybysz obdarzona jest wyjątkową, rozpoznawalną barwą głosu, a jej zainteresowania muzyczne wykraczają daleko poza przyjęte w Polsce standardy. Artystka od lat popularyzuje R’n’B i soul, od których zaczynała w zespole Sistars, założonym wspólnie z siostrą, Natalią. Ich kawałki „Spadaj”, „Synu”, „Skąd ja cię mam” czy „Freedom” przysporzyły im popularności, a także nagród i wyróżnień. Po rozwiązaniu zespołu Sistars, Paulina rozpoczęła solową karierę. Artystka właśnie pracuje nad swoim trzecim studyjnym albumem.

W solowej działalności Paulina Przybysz nie oddala się od wcześniejszej drogi twórczej, ciągle jednak uzupełnia ją o nowe obszary ― hip-hop, rap, ale także muzykę filmową z którą już regularnie spotyka się na scenach w całym kraju. Wyjątkowy koncert „Music. The Superpower ’22”, przygotowany specjalnie na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze, pokaże, z jak wszechstronną artystką mamy do czynienia. Dla Pauliny Przybysz będzie on również szansą podzielenia się z odbiorcami swoją filozofią życiową i refleksjami na temat sztuki i roli artysty we współczesnym świecie.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fundacja Biuro Kultury

Ducha Świętego 2a/2 (II p.)

87-100 Toruń

+48 56 652 20 10

www.tofifest.pl

Festiwale

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.