+48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
  • Polski (PL) Polski (PL)

EVENTS


SITE_NEWS

SEE_ALL
Aktualności

Jordanki w ścisłej czołówce

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zostało docenione w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku 2015.


Celem konkursu „Modernizacja Roku” jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. W konkursie nie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty. Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.


Toruń zgłosił dwóch kandydatów - Muzeum Toruńskiego Piernika w kategorii „Zabytki” i Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w kategorii "Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej". Głosy można było oddać na facebooku.


Obydwaj toruńscy kandydaci przeszli do ścisłego finału. Wręczenie nagród odbyło się 24 sierpnia 2016 r. w Warszawie. Toruńskie obiekty otrzymały złotą statuetkę.  Muzeum Piernika dostało w swojej kategorii wyróżnienie za trzecie miejsce, zaś CKK Jordanki –za drugie miejsce - dyplom z gratulacjami od redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”, a w nim zobowiązanie do promowania tak interesującego obiektu.


Przed CKK Jordanki znalazło się stworzenie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego w firmie Olimp Laboratories Sp. z o.o. w Dębicy, a przed Muzeu Toruńskiego Piernika - zagospodarowanie dziedzińca zamkowego w Człuchowie oraz modernizacja Sali Królewskiej i Sali Ujeżdżalni Akademii Rycerskiej w Legnicy.

 

Data: 2016-08-25
95
Aktualności

Zapraszamy na wystawę "Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D"

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki we współpracy z Województwem Kujawsko-Pomorskim, przygotowało niespodziankę - otwartą wystawę pt."Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D". Wystawa prezentuje fotografie najpiękniejszych miejsc województwa, autorstwa Marka Czarneckiego. Zdjęcia wykonane są w technice 3D, a do ich oglądania udostępniamy specjalne okulary.

Wystawa dostępna jest do 5 września, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15.30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

O wystawie:
Wystawa "Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D" prezentuje obrazy w unikalnej technice panoram stereoskopowych 3D, wykorzystywanej przez nielicznych fotografów na świecie. Tworzenie panoram steroskopowych do powiększeń w dużych formatach dla celów wystawienniczych i albumowych jest skomplikowanym wyzwaniem, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz olbrzymiej wiedzy i precyzji w pracy nad zdjęciami. Nakład pracy w stosunku do tradycyjnej fotografii panoramicznej jest 10-ciokrotnie większy. Autor przy realizacji projektu wykonał około 30 tysięcy zdjęć składowych.

O autorze:
Marek Czarnecki, artysta fotografik, jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF) oraz elitarnych organizacji i towarzystw skupiających wybitnych twórców z całego świata: MPA (UK), IAPP (USA), BIPP (UK), FEP (Belgia). Jest zakwalifikowany w czołówce 50-ciu najlepszych fotografów panoramicznych na świecie. Laureat wielu prestiżowych nagród, ośmiokrotny zdobywca brytyjskiej statuetki OSKARA - nagrody będącej wizytówką wszystkiego co najlepsze we współczesnej fotografii profesjonalnej. Laureat Nagrody Marszałka Województwa Kujawkso-Pomorskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie stereopano.marekczarnecki.eu

IMG 9551IMG 9554IMG 9555

Data: 2016-08-23
138
Aktualności

Najtańsze parkowanie w centrum. Letnia promocja!

Przedstawiamy dwie promocje, gorące jak letni dzień!

 

Kupując abonament na 4 miesiące w prezencie otrzymujesz 2 tygodnie parkowania za darmo.

Zasady są proste: do końca sierpnia należy wykupić abonament na parkowanie w CKK Jordanki, zawierając umowę przynajmniej do końca grudnia. Za dwa tygodnie nie zapłacisz ani grosza. Pomniejszymy Twoją fakturę za parkowanie we wrześniu.

Jeżeli Ci się u nas spodoba chętnie wynegocjujemy indywidualną stawkę na kontynuację umowy abonamentowej.

Brzmi dobrze, prawda? Wiesz co robić: 516 277926 …

 

 

Jeżeli planujesz długi urlop nie musisz martwić się o swój samochód!

Postaw samochód na parkingu CKK Jordanki na dokładnie tyle dni ile potrzebujesz. Mamy konkurencyjne stawki.

Zapytaj nas o cenę – przygotujemy indywidualną ofertę: 516 277 926

i jeszcze poetycki upominek z przesłaniem:

Na wczasy wyjechał Torunianin grzeczny
W tym czasie samochód stracił w sposób wszeteczny
Na ulicy stał
Skraść się łatwo dał
A na naszym parkingu byłby bezpieczny…

;-)

Data: 2016-07-29
371

GALLERY

SEE_ALL