+48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbli?sze wydarzenie:
28/08/2016 | 18:00
  • Polski (PL) Polski (PL)

Wydarzenia


categoryimage
Koncerty

Aktualności

Zobacz wszystkie
Aktualności

Zapraszamy na wystawę "Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D"

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki we współpracy z Województwem Kujawsko-Pomorskim, przygotowało niespodziankę - otwartą wystawę pt."Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D". Wystawa prezentuje fotografie najpiękniejszych miejsc województwa, autorstwa Marka Czarneckiego. Zdjęcia wykonane są w technice 3D, a do ich oglądania udostępniamy specjalne okulary.

Wystawa dostępna jest do 5 września, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15.30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

O wystawie:
Wystawa "Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D" prezentuje obrazy w unikalnej technice panoram stereoskopowych 3D, wykorzystywanej przez nielicznych fotografów na świecie. Tworzenie panoram steroskopowych do powiększeń w dużych formatach dla celów wystawienniczych i albumowych jest skomplikowanym wyzwaniem, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz olbrzymiej wiedzy i precyzji w pracy nad zdjęciami. Nakład pracy w stosunku do tradycyjnej fotografii panoramicznej jest 10-ciokrotnie większy. Autor przy realizacji projektu wykonał około 30 tysięcy zdjęć składowych.

O autorze:
Marek Czarnecki, artysta fotografik, jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF) oraz elitarnych organizacji i towarzystw skupiających wybitnych twórców z całego świata: MPA (UK), IAPP (USA), BIPP (UK), FEP (Belgia). Jest zakwalifikowany w czołówce 50-ciu najlepszych fotografów panoramicznych na świecie. Laureat wielu prestiżowych nagród, ośmiokrotny zdobywca brytyjskiej statuetki OSKARA - nagrody będącej wizytówką wszystkiego co najlepsze we współczesnej fotografii profesjonalnej. Laureat Nagrody Marszałka Województwa Kujawkso-Pomorskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie stereopano.marekczarnecki.eu

IMG 9551IMG 9554IMG 9555

Data: 2016-08-23
69
Aktualności

Najtańsze parkowanie w centrum. Letnia promocja!

Przedstawiamy dwie promocje, gorące jak letni dzień!

 

Kupując abonament na 4 miesiące w prezencie otrzymujesz 2 tygodnie parkowania za darmo.

Zasady są proste: do końca sierpnia należy wykupić abonament na parkowanie w CKK Jordanki, zawierając umowę przynajmniej do końca grudnia. Za dwa tygodnie nie zapłacisz ani grosza. Pomniejszymy Twoją fakturę za parkowanie we wrześniu.

Jeżeli Ci się u nas spodoba chętnie wynegocjujemy indywidualną stawkę na kontynuację umowy abonamentowej.

Brzmi dobrze, prawda? Wiesz co robić: 516 277926 …

 

 

Jeżeli planujesz długi urlop nie musisz martwić się o swój samochód!

Postaw samochód na parkingu CKK Jordanki na dokładnie tyle dni ile potrzebujesz. Mamy konkurencyjne stawki.

Zapytaj nas o cenę – przygotujemy indywidualną ofertę: 516 277 926

i jeszcze poetycki upominek z przesłaniem:

Na wczasy wyjechał Torunianin grzeczny
W tym czasie samochód stracił w sposób wszeteczny
Na ulicy stał
Skraść się łatwo dał
A na naszym parkingu byłby bezpieczny…

;-)

Data: 2016-07-29
326
Aktualności

Spraw by CKK Jordanki stało się Nowym Cudem Polski

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki może zostać jednym z nowych 7 Cudów Polski w konkursie organizowanym przez National Geographic Traveler Poland! Jest to 6 edycja tego konkursu.
O wyborze do grona Nowych Cudów Polski zadecydują głosy internautów. W plebiscycie można oddać swój głos do 31 sierpnia br. na stronie www.7cudow.national-geographic.pl.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to 22.000 m2 wyjątkowej architektury zlokalizowanej w samym sercu Torunia.  Budynek dla publiczności został otwarty w grudniu ubiegłego roku. Wielofunkcyjność i modularność obiektu umożliwia organizowanie nawet najśmielszych wydarzeń kulturalnych oraz dużych konferencji i kongresów, nawet dla 1200 uczestników. Centrum mieści dwie sale koncertowe które mogą być ze sobą połączone. Dzięki wykorzystaniu mobilnych widowni w obu salach, mogą odbywać się zarówno imprezy na płaskiej podłodze, jak i w konfiguracji teatralnej. Akustyka sali koncertowej może być modyfikowana dzięki użyciu mobilnych sufitów, zaś sala kameralna jest wyposażona w system kinowy 3D. Światowej sławy architekt Fernando Menis zaprojektował budynek, którego wyjątkowa bryła i nowoczesne rozwiązania z zakresu akustyki i kształtowania powierzchni widowni, doskonale łączą wartości estetyczne z funkcjonalnymi.

Data: 2016-07-28
287