Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

12 listopada, 2021

Aktualności

100 płyt dla fanów z okazji XX-lecia CZAQU!

100 płyt dla fanów z okazji XX-lecia CZAQU!


Już tylko dni dzielą nas od jubileuszowego koncertu z okazji XX-lecia zespołu CZAQU. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia br. w rodzinnym mieście pierwotnego składu zespołu – Toruniu. To tutaj przed laty narodził się pomysł na stworzenie nowego, świeżego projektu. Fakt ten czyni zbliżający się koncert szczególnym wydarzeniem.


Z okazji okrągłego jubileuszu, zespół CZAQU przygotował wyjątkowy prezent dla swoich fanów. Kupując bilet na koncert w kasie CKK Jordanki, otrzymają Państwo ostatni krążek grupy pt.: „Męskie zabawki”. Radzimy nie zwlekać z decyzją, do odbioru czeka 100 sztuk albumu. Kasa biletowa w CKK Jordanki jest czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00 oraz na godzinę przed koncertem.

„Męskie zabawki” ukazały się jesienią 2019 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów i fanów zespołu.


Toruński, jubileuszowy występ CZAQU to powrót do muzycznych korzeni. Koncert będzie okazją do wspólnego celebrowania XX-letniej przygody grupy. 1 grudnia br. w CKK Jordanki, CZAQU zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty, nie zabraknie również największych hitów, takich jak: ,,Inność’’, ,,Zdumiony’’ czy ,,Generacja lalek’’. Ponadto, tego wieczoru na scenie pojawią się goście specjalni, którzy wpisali się w historię zespołu. Przez 20 lat swojej działalności muzycznej zespół wydał cztery albumy długogrające oraz jeden maxi-singiel. Muzyka CZAQU to energiczny, rytmiczny i melodyjny rock z ciekawymi  tekstami. W prosty sposób przekazuje trudne myśli. Jak mówi Grzegorz Walczak – wokalista zespołu, CZAQU stawia przede wszystkim na przekaz. Umiejętności techniczne, energia i twórczość formacji  zostały docenione na wielu przeglądach i konkursach muzycznych. Oprócz tego zespół gra koncerty transmitowane na żywo w stacjach radiowych.


Na przestrzeni lat CZAQU kilkukrotnie zmieniał swój skład. Obecnie tworzą go:
Grzegorz „walczaqu” Walczak – wokal, gitara, klawisze, sample
Marek „vitusz” Wituszyński – perkusja
Mariusz „ziółek” Ziółkowski – gitara basowa, chórki
Sławek „kandera” Kanderski – gitara prowadząca, chórki


,,Poeci polskiego rocka’’, bo tak zespół nazwał Marek Wiernik (program 1 i 3 Polskiego Radia), zagrają dla Państwa 1 grudnia 2021r. (środa) o godz. 19:00 w Sali Koncertowej CKK Jordanki. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także

1.12 19:00 | Sala Koncertowa

Koncert jubileuszowy XX-lecia zespołu CZAQU

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.