Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

28 maja, 2020

Aktualności

Artystyczna Bistro otwarta w Dzień Dziecka

Po długim okresie, do normalnego funkcjonowania wraca Artystyczna Bistro. Otwarcie restauracji, zlokalizowanej w budynku Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki, nastąpi w Dzień Dziecka.

1 czerwca goście znowu będą mogli cieszyć się smakiem swoich ulubionych potraw. Bistro słynie z umiejętnie połączonych smaków, podanych w iście artystyczny sposób. Nie bez przyczyny mówi się o nich, że #MalująNaTalerzu.


Dzień Dziecka to data niewątpliwie wyjątkowa. Na tę okazję właściciele szykują dodatkową niespodziankę dla najmłodszych gości. Przy bistro powstanie Artystyczny Ogródek, gdzie pod gołym niebem serwowane będą sztandarowe pozycje z menu. Znajdziemy również takie atrakcje jak zjeżdżalnia, huśtawka, dmuchany zamek, kredowe ściany czy wodny stół. Wszystko to z myślą o naszych najmłodszych gościach.


– Od poniedziałku, 1 czerwca zapraszamy wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Wracamy do pracy pełni zapału i pozytywnego nastawienia. Wprowadzimy oczywiście kilka zmian w funkcjonowaniu. Tak, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny – mówi Zbigniew Zbigniew Gronet, właściciel Artystyczna Bistro.


Przypomnijmy, że bistro w czerwcu będzie miało nowe godziny otwarcia:
Pn- Czw: 13:00-20:00
Pt-Sob: 13:00-23:00
N: 12:00-20:00

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.