Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

13 października, 2015

Archiwum

Bilety na koncerty gwiazd

Lisa Stansfield, Goran Bregovic i zespół Hey wystąpią już w grudniu w sali koncertowej na Jordankach. Bilety na koncerty można kupić przez Internet i w wybranych miejscach sprzedaży w Toruniu.

Sprzedaż biletów na koncert Lisy Stansfield, która wystąpi w sali koncertowej 15 grudnia 2015 roku, prowadzi w Toruniu: Empik, Media Markt oraz Toruń Hotel Copernicus. Ceny biletów do 30 października 2015 roku wynoszą 100 złotych, po tym terminie – 130 złotych. Sprzedaż internetową prowadzi agencja Ticketpro.

Goran Bregovic wystąpi w sali na Jordankach 14 grudnia 2015 roku. Sprzedaż biletów na koncert artysty prowadzą w Toruniu: Empik, Media Markt oraz Toruń Hotel Copernicus. Za sprzedaż w Internecie odpowiada Ticketpro. Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 70 i 80 złotych, od 11 listopada 2015 roku bilety będą kosztować 90 i 100 złotych. Bilety kolekcjonerskie można nabyć kontaktując się bezpośrednio z organizatorem koncertu Agencją Koncertową Ranus: ranus@ranus.pl.

Bilety na koncert zespołu Hey, który odbędzie się 16 grudnia 2015 roku, można kupić przez Internet w serwisie biletyna.pl. Ceny biletów wynoszą od 65 – 95 złotych w zależności od sektora i terminu zakupu biletu.

Szczegółowe informacje na temat koncertów można znaleźć w serwisach internetowych:

www.jordanki.torun.pl/lisa
www.jordanki.torun.pl/goran
www.jordanki.torun.pl/hey