Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

12 stycznia, 2018

Archiwum

CKK Jordanki na Forum Branży Eventowej

Delegacja CKK Jordanki wzięła udział w organizowanym w dniu 11 stycznia w Warszawie Forum Branży Eventowej. Prezentowaliśmy tam swoje stoisko wśród 160 innych wystawców. W tegorocznej edycji udział wzięło 1.500 osób realizujących i wykorzystujących eventy do komunikowania się z grupami docelowymi.

Forum Branży Eventowej to wydarzenie skierowane do osób oferujących organizację eventów, ale także do tych zainteresowanych „zakupem” eventu. Nasza obecność na targach jest realizacją jednego z elementów strategii spółki zmierzającej do zwiększenia ekspozycji w branży spotkań (MICE).

W programie wydarzenia znalazły się m.in. dwie sesje networkingowe, wręczenie nagród w konkursie #FBE 2018 i ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie Top Event 2017, a także m.in. wykłady Katarzyny Pawlikowskiej: „Kobieta na evencie. Na co zwróci uwagę, co ją na pewno zniechęci, jak przyciągnąć na event kobietę?” oraz debata ekspertów pod patronatem THINK MICE pn. „Najważniejsze zasady sprawnego planowania i budżetowania eventu czyli jak dobre przygotowanie prowadzi do sukcesu.”

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to unikalny obiekt w centrum Torunia. Wielofunkcyjność obiektu umożliwia realizację ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz najśmielszych wizji gali firmowych, dużych konferencji i kongresów. CKK mieści dwie sale koncertowe, które mogą być ze sobą połączone, tworząc jedną przestrzeń eventową, zarówno w układzie na płasko jak i teatralnym. Do dyspozycji są ponadto sale konferencyjne, scena plenerowa, parking podziemny, 3 poziomy foyer, sala prób, patio i restauracja.

Więcej informacji o Forum na stronie forumevential.pl