Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

29 listopada, 2016

Archiwum

CKK Jordanki na targach IBTM

W dniach 29 listopada – 2 grudnia 2016 roku miasto Toruń wraz CKK Jordanki po raz pierwszy wezmą udział w międzynarodowych targach branży spotkań IBTM w Barcelonie.

Jest to wydarzenie, podczas którego spotyka się branża MICE z całego świata tj. profesjonalni organizatorzy konferencji, meeting plannerzy, firmy eventowe, przedstawiciele hotelów i firm cateringowych, a także przedstawiciele miast, które stanowią ciekawe destynacje dla organizatorów konferencji. Są to jedne z największych targów tego sektora na świecie, zarówno ze względu na liczbę wystawców, odwiedzających, jak również efektywność rozmów handlowych.

Toruń i CKK Jordanki będą reprezentowane na samodzielnym stanowisku w ramach stoiska narodowego Polskiej Organizacji Turystycznej. Obok Torunia swoją ofertę konferencyjną będą prezentowały m.in. miasta: Kraków, Katowice, Poznań, Lublin  i Warszawa oraz podmioty komercyjne świadczące usługi związane z organizacją konferencji na terenie Polski.

Podczas targów przedstawiciele miasta i Jordanek wezmą udział w spotkaniach z hosted buyers, czyli z kluczowymi zagranicznymi organizatorami branży spotkań. Poza indywidualnymi spotkaniami z zagranicznymi podmiotami zainteresowanymi lokalizacją konferencji i spotkań w naszym mieście oferta Torunia i Jordanek będzie prezentowana podczas sesji audiowizualnych, jak również podczas tzw. Happy Hours, wydarzenia promocyjnego organizowanego przez Polish Convention Bureau. W prezentacji tej nie zabraknie również Torunia prezentującego swoje zaplecze konferencyjne oraz jak zawsze najważniejsze atrakcje turystyczne.

Toruń może stać się alternatywą dla innych bardziej rozpoznawalnych miejsc turystyki kongresowej, dzięki nowoczesnemu obiektowi wielofunkcyjnemu jakim jest CKK Jordanki, w którym można organizować kongresy dla 1200 uczestników, i wysokiej klasy infrastrukturze hotelowej.Ważnym aspektem jest również obecności specjalistów z lokalnych ośrodków akademickich.

Celem udziału w targach jest pozyskanie dużych konferencji z branż kluczowych dla miasta, promocja CKK Jordanki i miasta jako nowej destynacji kongresowej, pozyskanie nowych partnerów i inspiracja do organizacji spotkań i wydarzeń w Toruniu. CKK Jordanki w 2015 roku prezentowało swoją ofertę na podobnych targach IMEX we Frankfurcie.