Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

28 września, 2022

Aktualności

CKK Jordanki w Think Culture

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki trafiło na okładkę Think Culture, cyklicznego dodatku do magazynu Think Mice, który poświęcony jest polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events). Swoim zakresem obejmuje on wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje.

Think MICE, a co za tym idzie również dodatek Think Culture, trafia do korporacyjnych i firmowych planistów wydarzeń – dyrektorów i pracowników działów HR, Zakupów, PR i Marketingu, przedstawicieli agencji zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów, pracowników miejskich i regionalnych convention bureaux, jak również do reprezentantów miast i regionów, dyrektorów, menedżerów i Specjalistów Zakupów Marketingowych oraz agencji komunikacji marketingowej – agencji mediowych, digitalowych, reklamowych, PR-owych, brandingowych, eventowych i domów produkcyjnych.

Nakład magazynu wynosi 6500 egzemplarzy, z których 65% to stała prenumerata, 20% to wysyłka rotacyjna, a pozostałę 15% trafia do odbiorców podczas wydarzeń branżowych takich jak targi, konferencje, kongresy czy workshopy.
Warto też dodać, że Think Mice ma 4800 stałych czytelników na platformie ISSUU i 18.000 przeglądających.

Wrześniowy dodatek w głównej mierze jest poświęcony naszemu obiektowi. Już na okładce widnieje bryła obiektu, a na kolejnych stronach można znaleźć tekst o Centrum oraz rozmowę z prezesem Spółki Grzegorzem Grabowskim.

Think Mice zachęca do lektury dodatku takimi słowami:
„Dowiecie się z niego wszystkiego o organizacji eventów w obiektach kultury. Ulokowanie w nich eventu to świetny pomysł, szczególnie biorąc pod uwagę, że oprócz oryginalności gwarantują jeszcze wyjątkowy klimat, niepowtarzalne emocje i nutkę prestiżu. Oferta tego typu miejsc jest bardzo szeroka, z naszego dodatku dowiecie się nieco więcej m.in. o: Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, Europejskim Centrum Filmowym CAMERIMAGE, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Hydropolis we Wrocławiu, Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie czy Kopalni Soli „Wieliczka”.”

My również zachęcamy do lektury.
http://thinkmice.pl/Magazyn/THINK-CULTURE-2022.pdf