Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

22 października, 2020

Aktualności

CKK Jordanki wspiera toruńskich hokeistów

CKK Jordanki nawiązało współpracę
z  THK Toruń.

CKK Jordanki nawiązało współpracę z Klubem Hokejowym Energa Toruń spadkobiercą  97 letniej hokejowej tradycji Torunia. Od 2018 roku klub powrócił do Polskiej Hokej Ligi, obecnie trenerem hokeistów KS Toruń jest Yuri Czuch.

W ramach współpracy między CKK Jordanki a toruńską Hokejową Spółką Akcyjną na parkingu centrum zostało udostępnione miejsce parkingowe dla jeepa, który hokeiści otrzymali od swojego sponsora – firmy AF Cars – mówi Grzegorz Grabowski, prezes zarządu CKK Jordanki sp. z o.o. W czasach pandemii – zarówno świat sportu, jak i kultury został wystawiony na ciężką próbę. Dlatego cieszę się, że możemy wesprzeć toruńskich sportowców i udostępnić im miejsce na naszym parkingu – dodaje prezes Grabowski.

Zlokalizowany w centrum Torunia, parking CKK Jordanki wyposażony jest w 185 miejsc, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych. Spółka oferuje także możliwość wykupienia własnego miejsca abonamentowego i dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Więcej informacji o parkingowej ofercie centrum można znaleźć w serwisie internetowym CKK Jordanki: