Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

6 grudnia, 2019

Aktualności

Czy Masza i Niedźwiedź przekonali największych niedowiarków, że Św. Mikołaj istnieje?

Lubiani na całym świecie bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź” odwiedzili w przeddzień Mikołajek toruńskie Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, aby rozwikłać arcytrudną zagadkę. Najmłodsza widownia z zaciekawieniem śledziła świąteczną opowieść. Nie zabrakło interaktywnych zabaw, wesołych piosenek czy pokazów baniek mydlanych.

Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic to spektakl przygotowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przepiękna scenografia pozwoliła najmłodszym widzom przenieść się w świat popularnej i lubianej bajki.

Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. Z niewiadomych przyczyn nagle ze stołu i lodówki zaczynają znikać ulubione smakołyki Niedźwiedzia, Pandy i Świnki Różyczki. Przyjaciele postanawiają, zatem rozwikłać tę trudną zagadkę i rozpoczynają śledztwo, a nieustępliwa Masza wciela się w rolę … detektywa!

Wesoła grupa korzysta ze wskazówek przebiegłego Profesora Niedowiarka. Możemy tylko zdradzić, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, udało się złagodzić nawet najczarniejszy charakter i przekonać niedowiarków, że Św. Mikołaj naprawdę istnieje!

W trakcie spektaklu nie zabrakło interaktywnych zabaw z publicznością. Masza i jej przyjaciele często wychodzili do publiczności, wywołując uśmiechy radości nie tylko dzieci, ale i rodziców. Na scenie pojawiły się sztuczki na trampolinie, pokazy cyrkowe i ekscytujące pokazy baniek mydlanych. Do wspólnej zabawy bohaterzy zaprosili widownię, która odbijała ogromne „bańkowe” piłki.

Jedno jest pewne, opowieść niesfornej Maszy, jej wiernego towarzysza Niedźwiedzia i przyjaciół: Świnki Różyczki, Śnieżucha, Pandy, Wiewiórki, Zająca, przemiłych Wilków przekonała toruńską publiczność, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje!