Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

10 maja, 2019

Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Jordankach

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która w tym roku odbędzie się po raz szósty. W dniach 10-12 maja beneficjenci funduszy europejskich zorganizują w swoich siedzibach atrakcje dla mieszkańców, dzięki którym mogli oni przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.

Jednym z obiektów, który powstał właśnie dzięki wsparciu unijnemu jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

Województwo kujawsko-pomorskie włączając się do akcji promocyjnej 11 maja br., otworzy drzwi Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu dla beneficjentów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, którzy skorzystali ze środków europejskich.

W imieniu Urzędu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców KUJAW I POMORZA do udziału w SZÓSTEJ edycji tego wydarzenia: Urząd zapewnia świetną zabawę z Beneficjentami Funduszy Europejskich: w programie: konkurs Rodzinny z nagrodami – Główna Nagroda – weekendowy pobyt w ośrodku znajdującym się na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, konkurs dla Szkół Podstawowych – Główna Nagroda – jednodniowa wycieczka dla całej klasy,  fotobudka, malowanie buziek dla najmłodszych, jubileuszowy TORT dla uczestników, warsztaty teatralne dla dzieci, warsztaty rękodzieła, i wiele innych atrakcji.

W niedzielę 12 maja o godz. 18:00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbędzie się specjalny koncert pt. „Podróż po Europie” zorganizowany z okazji 15-lecia członkowska Polski w Unii Europejskiej oraz w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Wśród wykonawców koncertu „ Podróż po Europie…” znajdą się m.in. uczestnicy Voice of Poland, którzy zaśpiewają przeboje różnych krajów należących do Unii Europejskiej. Na niedzielnym koncercie wystąpią: Maria Rodriguez, Vivian Buczek, Dominika Jaszczyńska, Tobiasz Staniszewski i Paweł Wolsztyński. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska. Imprezę poprowadzi Maria Szabłowska. Aranżacja i kierownictwo muzyczne: Igor Nowicki.

Więcej na temat innych wydarzeń w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich tutaj