Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

2 marca, 2021

Aktualności

Dzień Kobiet w CKK Jordanki

W tym roku Dzień Kobiet trwa trzy dni, przynajmniej w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki! Zapraszamy na najbliższe koncerty, które z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Pierwszy koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę, 6 marca 2021 o godz. 18:00.  Podczas „Tańcz i kochaj w rytmie Dolce VitaM” usłyszymy popularne i znane przeboje muzyki włoskiej z czasów Dolce Vita: Volare, Ciao, ciao bambina; Quando, quando, Tu vuò fà ll’americano, a także Se bruciasse la città w nowoczesnych, ale nawiązujących do tradycji aranżacjach. Pojawią się także niegdyś niezwykle popularne: Mi sono innamorato di te i inne piosenki śpiewane przez Luigiego Tenco.

Do słonecznej Italii i muzyki z przełomu lat ‘50 i ’60 przeniosą Państwa Jarek Wist (wokal), Bartosz Staszkiewicz (fortepian, organy), Nikodem Wróbel (gitara), Szymon Frankowski (gitara basowa), Bartosz Nazaruk (perkusja) oraz znakomita Toruńska Orkiestra Symfoniczna, którą poprowadzi Radosław Droń.

Bilety:
60 zł – normalny
50 zł – ulgowy

Dostępne w kasie CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13:00 – 19:00  oraz na godzinę przed każdym koncertem, a także na stronie: biletytos.pl

Organizatorem koncertu jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna.


W niedzielę, 7 marca br. zapraszamy najmłodszych na koncerty „Dla Elizy i wszystkich innych Pań” w ramach cyklu Muzycznych spotkań dla dzieci z PGE Energa Ciepła S.A., CZAS DLA NAS. Muzyczne spotkania odbędą się w Sali Prób o godz. 15:00 i 16:30.

Krasnal Oktawiusz już ćwiczy „Sto lat!”, ponadto usłyszymy dźwięki utworów muzycznych znanych kompozytorów, których bohaterkami są kobiety: „Dziewczyna o włosach jak len”(Debussy), „Annen Polka” (Strauss) czy  „Taniec Anitry” (Grieg) i wiele innych. Nie zabraknie wesołych piosenek i zabaw oraz muzycznego bukietu kwiatów dla każdej z Pań. Koncert poprowadzi Adriana Wdziękońska.

Bilety:
40 zł – dorosły + dziecko
15 zł – dziecko

Dostępne w kasie CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13:00 – 19:00  oraz na godzinę przed każdym koncertem, a także na stronie: biletytos.pl

Organizatorem koncertu jest Toruńska Orkiestra Symfoniczna.


W niedzielę, 7 marca o godz. 17:00 proponujemy muzyczne spotkanie z Ryszardem Rynkowskim. Koncert wyjątkowego piosenkarza, kompozytora i pianisty o znakomitym, mocnym głosie. Bogaty repertuar z pewnością dostarczy dawki pozytywnych emocji połączonych z nutką sentymentalnych nastrojów.

Ryszard Rynkowski nagrał kilkanaście płyt i wylansował takie mega przeboje jak: Dziewczyny lubią brąz, Dary losu, Wypijmy za błędy, Wznieś serce nad zło, Za młodzi, za starzy; Intymnie, Inny nie będę, Dziś są twoje urodziny, Nie budźcie marzeń ze snu, czy też Życie jest nowelą, a przede wszystkim Zwierzenia Ryśka – jedzie pociąg, których z pewnością nie zabraknie na niedzielnym koncercie.

Bilety:
I, II sektor – 90 zł
III sektor – 80 zł
balkony – 50 zł

Dostępne w kasie CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13:00 – 19:00  oraz na godzinę przed każdym koncertem, a także na stronie: jordanki.torun.pl/bilety/


Z kolei w poniedziałek, 8 marca o godz. 19:00 w Sali Koncertowej CKK Jordanki wystąpi Paweł Domagała, który w Dzień Kobiet zaprezentuje utwory z najnowszej płyty „Wracaj”.

Nowa płyta to wielki powrót do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia – mówi Paweł Domagała.

Nowa płyta to też powrót do prostoty, do muzycznych pomysłów sprzed lat i sporo folku – dodaje Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty.

Poza utworami z „Wracaj” nie zabraknie piosenek z płyt „1984” i „Opowiem Ci o mnie”.

Bilety:
III sektor – 95 zł
balkony – 75 zł

Dostępne na stronie www: jordanki.torun.pl/bilety


Zapraszamy na Dzień Kobiet w CKK Jordanki!


Wszystkie wydarzenia odbędą się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.