Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

10. Wielka Trasa Stand-up Polska [PRZENIESIONY]

26 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Komunikat Organizatora:

Z przyczyn od nas niezależnych, a spowodowanych obecną sytuacją i rekomendacjami władz, jesteśmy zmuszeni przełożyć wydarzenie na termin 1 października 2020r. Bardzo Was przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość – priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo.

Oczywiście Wasze bilety automatycznie zachowują ważność i będą obowiązywać w nowym terminie, ale istnieje również możliwość ich zwrotu według procedur wskazanych przez bileterię, w której dokonaliście zakupu.

Mamy ogromną nadzieję, że zobaczymy się w nowym terminie!


Jak ten czas leci…Nie dalej jak wczoraj stawialiśmy pierwsze kroki na komediowej scenie. Przewracaliśmy się o kable, mrużyliśmy oczy, podpieraliśmy ściany. Nim się obejrzeliśmy robimy to już 10 lat. Mikrofony są bezprzewodowe, wzrok się pogorszył, a na dużych salach daleko do ściany, ale progres jest.

Wielka, dysfunkcyjna, komediowa rodzina – Stand-up Polska – znów wyrusza w podróż po Polsce! Podczas jubileuszowej, 10. Wielkiej Trasy, premierowe materiały zaprezentują przed Wami Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał „Kempa” Kempa, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski, Bartek Walos, Wojtek Fiedorczuk, Maciej Buchwald i Cezary Jurkiewicz. Wieczór poprowadzi Maciek Adamczyk.

Kup bilet

Bilety od 59 zł dostępne na:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stand-up Polska

Długa 44/50 lok. 226

00-241 Warszawa

22 355 23 98

standuppolska.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.