Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Gala Zamknięcia 19. MFF Tofifest | Music. The Superpower

3 lipca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Gala Zamknięcia 19. MFF Tofifest
Paulina Przybysz
„Music. The Superpower”

3 lipca 2021, sobota
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Galę zamknięcia 19. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze uświetni autorski koncert jednej z najciekawszych współczesnych artystek sceny muzycznej, Pauliny Przybysz. Jej „Music. The Superpower” to hołd oddany kinu i artystom. Ze sceny na Jordankach usłyszymy utwory takich wykonawców jak Etta James, John Lennon czy Joy Division. W wykonaniu niektórych wspomoże ją gość specjalny – wybitny wokalista Stanisław Soyka.


Paulina Przybysz obdarzona jest wyjątkową rozpoznawalną barwą głosu, a jej zainteresowania muzyczne wykraczają daleko poza przyjęte w Polsce standardy. Artystka od lat popularyzuje r’n’b i soul, od których zaczynała w zespole Sistars, założonym wspólnie z siostrą Natalią. Ich kawałki „Spadaj”, „Synu”, Skąd ja cię mam” czy „Freedom” przysporzyły im popularności, a także nagród i wyróżnień.

W swojej solowej działalności Paulina Przybysz kontynuuje swoją drogę twórczą, uzupełniając ją o nowe obszary – hip-hop, rap czy muzykę filmową. Wyjątkowy koncert „Music. The Superpower”, przygotowany specjalnie na 19. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze, pokaże, z jak wszechstronną artystką mamy do czynienia. Dla Pauliny Przybysz będzie on również szansą podzielenia się z odbiorcami swoją filozofią życiową i refleksjami na temat sztuki i roli artysty we współczesnym świecie.Artyści, którzy potrafią swoją muzyką wyzwalać endorfiny, łzy, dreszcze i podniecenie, ale też nieść poglądy i historie, mają w rękach wielką moc. Niczym herosi wychodzą na scenę, żeby brzmieniem, słowem i emocjonalną frazą uratować nas od przyziemności. Rzecz w tym, że kiedy światła gasną i zdejmują kostium superbohaterów, ich życie weryfikuje, czy zrealizowane marzenia bezwzględnie przynoszą spełnienie i szczęście. Świat filmu obdarował nas wieloma niesamowitymi obrazami historii z życia naszych idoli – mówi Paulina Przybysz. – Chcę, żebyście słuchali Państwo koncertu uwrażliwieni nie tylko na piosenkę, ale na artystę z krwi i kości – dodaje.


Koncert odbędzie się 3 lipca o godz. 19.00 w CKK Jordanki w Toruniu po gali zamknięcia 19. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze.
Bilety w cenie 60 zł do nabycia na stronie tofifest.pl.


Tegoroczny festiwal odbędzie się od 30 czerwca do 4 lipca jak zawsze w Toruniu. Choć termin jest nowy to festiwal pozostanie taki sam, jak co roku będzie wielką ucztą dla kinomanów.

Kup bilet

Koncert odbędzie się
po gali zamknięcia 19. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia na stronie tofifest.pl.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fundacja Biuro Kultury

Ducha Świętego 2a/2 (II p.)

87-100 Toruń

+48 56 652 20 10

www.tofifest.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.