Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

31 października

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka – to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie.

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Występ kabaretu „Neo-Nówka” został przeniesiony z 19.09.2020.

Poniżej komunikat organizatora.


Szanowni Państwo,

występ Kabaretu „Neo-Nówka”, zaplanowany na 19.09.2020  w sali CKK Jordanki zostaje ponownie przeniesiony – na 31.10.2021. Godziny występów pozostają bez zmian. Niestety, ze względu na zbyt duże wypełnienie sali oraz konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność nie ma potrzeby ich wymiany. Zachęcamy do zatrzymania biletów. Jesienią 2021 roku Kabaret Neo-Nówka zaprezentuje Państwu zupełnie nowy, jubileuszowy program z okazji 20-lecia powstania Kabaretu.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, w przypadku, gdy nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl

 

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Adria Art


Wydarzenie na Facebook’u

Kup Bilet

Bilety w cenie: 60 zł  | 80 zł |  95 zł | 110 zł | 125 zł

 

 

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.