Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Morskie Opowieści | 6. Festiwalu Teatrów Ulicznych

12 lipca

16:00

| Scena Plenerowa

dodaj do swojego kalendarza

Szósta edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu obejmie plenerowe prezentacje 8 grup teatralnych, 4 z Torunia oraz 4 z innych regionów Polski. W okresie od lipca do sierpnia 2020 roku w przestrzeni zespołu staromiejskiego widzowie zobaczą łącznie 9 wydarzeń plenerowych prezentowanych w otwartej przestrzeni publicznej. W ramach wszystkich spektakli należy przestrzegać obowiązujących zaleceń sanitarnych.


WSTĘP WOLNY

W wydarzeniu może uczestniczyć 150 osób.
Obowiązuje kolejność wejścia na teren wydarzenia.


Strona internetowa 6. Festiwalu Teatrów UlicznychMorskie Opowieści
Scena plenerowa CKK Jordanki
12 lipca 2020, godz. 16.00
Teatr Łata

Spektakl poznańskiej grupy teatralnej skierowany jest do najmłodszych widzów i utrzymany jest w konwencji teatru ruchu. Posiada lekką formę i nawiązuje stylem do slapsticku. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy, nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest obok nas. Produkcja opowiada historię bohaterów, którzy wyruszają w rejs, podczas którego, czeka ich wiele przygód. Jest to spektakl nie tylko o odwiecznym pragnieniu i poszukiwaniu przygodny, ale i o znalezieniu prawdziwego skarbu jakim jest przyjaźń.


WAŻNE! ZASADY BEZPIECZEŃSTWA


Podczas wydarzeń obowiązywać będą zasady zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.


Limit uczestników:
150 osób

W wydarzeniu może uczestniczyć tylko 150 osób. W przypadku obowiązujących biletów, osoby bez ważnego biletu wstępu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.


Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Uczestnicy imprezy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu.


Dezynfekcja rąk i zmierzenie temperatury

Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.


Zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu

Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.


Zakaz przesuwania krzeseł

Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.


Podanie danych osobowych i złożenie oświadczenia

Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Konopnickiej 13/4 (III piętro)

87-100 Toruń

662 072 661

www.tak.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.