Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

16 września

07:45

dodaj do swojego kalendarza

70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

Toruń, 15-18 września 2021


W 1889 roku w Krakowie, z inicjatywy Ludwika Rydygiera – jednego z najwybitniejszych polskich i światowych chirurgów, odbył się 1. Zjazd Chirurgów Ziem Polskich.
Dziś, po ponad 130 latach od tego wydarzenia, serdecznie zapraszamy Państwa na 70. Jubileuszowy Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich, który odbędzie się w Toruniu w dniach 15-18 września 2021 roku.
Tradycyjnie, Kongres TChP – najważniejsze i największe spotkanie polskich chirurgów – będzie okazją do wymiany doświadczeń nowoczesnej chirurgii polskiej i światowej.
W programie znajdziecie Państwo wystąpienia znamienitych wykładowców krajowych, jak również zaproszonych gości zagranicznych o międzynarodowej sławie. Nie zabraknie również warsztatów i kursów, które będą doskonałym uzupełnieniem wiedzy i praktycznych umiejętności.
Kongres odbędzie się w wyjątkowych wnętrzach Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki i położonego nieopodal historycznego Teatru im. Wilama Horzycy.

Rejestracja i program Kongresu


Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Towarzystwo Chirurgów Polskich

Nowiniarska 1 lok. 28

00-235 Warszawa

kongrestchp.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Program

Kongres TChP 2021 program szczegolowy (6 wrzesnia 2021) pobierz