Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Adam Sztaba symfonicznie [PRZENIESIONY]

26 kwietnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


KONCERT PRZENIESIONY!


Szanowni Państwo,
z uwagi na obecną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie zawiadamiamy, że koncert ADAM SZTABA SYMFONICZNIE zostaje przeniesiony na piątek, 16 października 2020r., na godz. 19.00.

Bilety zakupione na kwietniowy koncert zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie.
Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. W przypadku zwrotu biletu zakupionego online, prosimy o mailowe przesłanie informacji na adres kasa@tos.art.pl. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Bilety zakupione w kasie biletowej można będzie zwracać wyłącznie w kasie CKK Jordanki w najbliższym możliwie terminie, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na koncert!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna


Wystąpią:
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Adam Sztaba – dyrygent

Dyrygent, aranżer, pianista. Współpracował z ikonami muzyki: m.in. ze Stingiem, Edytą Górniak, Violettą Villas, Grzegorzem Turnauem, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Marylą Rodowicz. Na koncercie zaprezentowany zostanie repertuar autorskich dzieł artysty. W 2016 r. stworzył utwór „Leopoldinum”, dedykowany swojemu synowi, który premierowo zaprezentował z udziałem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Adam Sztaba sam o sobie mówi tak: “Pracuję nocą. Śpię po cztery godziny, czasem w ogóle. To wynika z pedanterii i ciągłego dążenia do doskonałości w pracy. Wyciskam z siebie wszystko. […]. To już się nie zmieni. Muzyka to moja miłość.

W programie:
Muzyka autorska Adama Sztaby

Bilet na ten koncert dostępny w ramach Vouchera – biletu prezentowego. Szczegóły

Kup bilet

Bilety w cenie:
80 zł (miejsca VIP)
60 zł (normalny)
50 zł (ulgowy)

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

  • Kasa TOS w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.