Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONE] Adam Szustak OP | Już się nie wstydzę – SOLD OUT

31 października

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

z wielkim żalem, po raz drugi zmuszeni jesteśmy przełożyć konferencję Już się nie wstydzę (zaplanowaną na 31.10.2020).
Dzięki uprzejmości Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, udało nam się ustalić nowy termin i mamy nadzieję, że to już koniec przygód związanych z epidemią.

NOWY TERMIN – 02.11.2021

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność.
Wierzymy, że do tego czasu wszyscy będziemy mogli już bezpiecznie się spotkać.

Jeśli, jednak zdecydują się Państwo na zwrot biletu, można to zrobić w 3 prostych krokach. Aby ułatwić proces ewentualnych zwrotów, wykonaliśmy dla Was mechanizm, który pozwoli w szybki i prosty sposób zrezygnować z zakupionego biletu. Zanim zdecydujecie się na zwrot, wiedzcie, że wydarzenie na 100% odbędzie się w przyszłości, a my dołożymy wszelkich starań, byście byli więcej niż usatysfakcjonowani z uczestnictwa w nim.
Prosimy, więc jeśli możecie – zachowajcie bilety!
1. Jeśli chcesz dokonać automatycznego zwrotu, w pierwszym kroku zaloguj się do swojego konta w serwisie ekobilet.plhttps://ekobilet.pl/client/signin loginem jest adres e-mail, na który otrzymałeś bilet,
2. W kolejnym kroku aby zwrócić bilet, naciśnij ikonę „okrągłej strzałki” zlokalizowanej po prawej stronie w kolumnie „Akcje” w wierszu wydarzenia,
3. Na swoją skrzynkę e-mail w następny dzień roboczy dostaniesz wiadomości o statusie swojego zwrotu. Jeśli nie pojawia się ona w głównym wątku, prosimy sprawdź jeszcze SPAM, POWIADOMIENIA czy OFERTY.

Życzymy najlepszego dnia.
Ekipa Langusty


Spotkanie w CKK Jordanki z O. Adamem Szustakiem – polskim duchownym rzymskokatolickim, dominikaninem, wędrownym kaznodzieją, duszpasterzem akademickim, vlogerem, autorem książek i audiobooków.

Dawno temu na początku ist­nie­nia świata, kiedy wszystko się popsuło scho­wa­li­śmy się w krza­kach. Ze wstydu. Wstydu wła­snego grze­chu, sła­bo­ści i poczu­cia prze­gra­nej. Wstydu, który spra­wia, że cią­gle się boimy osą­dze­nia, odrzu­ce­nia i poka­za­nia światu jacy naprawdę jeste­śmy. Wstydu naszej brzy­doty, naszych pora­żek i poczu­cia bez­sensu. Naj­wyż­sza pora z tym skoń­czyć! Zapra­szam Was do kil­ku­na­stu miast Pol­ski na nie­zwy­kłe spo­tka­nia, na któ­rych pozwo­limy, żeby ogar­nęło nas świa­tło, które wresz­cie pozwoli nam wyjść z cie­nia, z mroku naszego wstydu. Żeby­śmy wresz­cie mogli z podnie­sioną głową spoj­rzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żeby­śmy mogli wresz­cie powie­dzieć: Już się nie wsty­dzę!

Spo­tka­niom towa­rzy­szyć muzycz­nie będzie zespół w skła­dzie:
Agnieszka Musiał || Jan Smo­czyń­ski || Kamil Siciak. 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Langusta Na Palmie

Jana Kazimierza 31

05-126 Nieporęt

608-694-949

langustanapalmie.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.