Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Agnieszka Chylińska Never Ending Sorry

22 kwietnia

19:00

dodaj do swojego kalendarza

AGNIESZKA CHYLIŃSKA ogłasza wiosenną trasę koncertową.


Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. 28 października pojawił się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY a wraz artystka ogłasza wiosenną trasę koncertową.


W marcu rozpocznie się druga odsłona trasy koncertowej promującej album „NEVER ENDING SORRY”. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:

Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama… – mówi Agnieszka Chylińska.


Trasa koncertowa będzie miała różne odsłony.

Druga część przedstawia się następująco:
26.03 Filharmonia Częstochowa
01.04 Centrum Spotkania Kultur Lublin
22.04 CKK Jordanki
23.04 Filharmonia Bydgoszcz
07.05 Katowice Miasto Ogrodów
14.05 Wytwórnia Łódź
20.05 Cavatina Hall Bielsko Biała
TBC – Trójmiasto – data wkrótc


Bilety na koncerty są dostępne na ebilet.pl.


Management: Top Management Agencja Artystyczna
Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management
Partnerzy trasy: TVN, RMF FM

 

 

 

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.