Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Alicja Majewska – Piosenki Korcza i Andrusa

15 października

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Alicja Majewska
Piosenki Korcza i Andrusa

15 października 2023, niedziela
godz. 17:00
Sala Koncertowa


Zapraszamy na wyjątkowy koncert Alicji Majewskiej, promujący najnowszą płytę artystki pt. „Piosenki Korcza i Andrusa”. Znakomita piosenkarka wraz ze swoim nieodłącznym partnerem estradowym, kompozytorem i pianistą – Włodzimierzem Korczem oraz Warsaw String Quartet wystąpi w dniu 15.10.2023 r. (niedziela) o godz. 17:00 w sali koncertowej CKK Jordanki w Toruniu.


„Piosenki Korcza i Andrusa” to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja – „wszystko, co kiedyś było i jest”, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy. Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku „Piosenek Korcza i Andrusa” kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa, w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Toruń 15.10.2023 | Facebook
Kup bilet

Bilety dostępne online:

oraz stacjonarnie:

Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 10/14 (Hotel Gromada – I piętro) tel. 56 6223002
Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.