Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Warsaw Opera Quartet

26 stycznia

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Warsaw Opera Quartet
„Alicja Majewska – Żyć się chce”

W dniu 26 stycznia 2020 r. o godz. 18:00 w CKK Jordanki w Toruniu z nowym programem koncertowym, promującym wydaną w 2019 roku płytę „Żyć się chce”, wystąpi Alicja Majewska.
Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką „okrągły jubileusz” – Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, w 2016 r. „Wszystko może się stać”, a 22 marca 2019 r. „Żyć się chce”.
Album z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to jak zwykle wydarzenie dużego kalibru. Ikona polskiej piosenki w typowy dla siebie sposób łączy tu nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: „rzeczy tylko dwie są trwałe – radość i ból istnienia”.

Oficjalny profil wydarzenia na Facebooku

 


Koncert został przesunięty z dnia 8 grudnia 2019r. z powodów technicznych, niezależnych od Artystów.

Wszystkie bilety zakupione na 8 grudnia 2019r. zachowują ważność.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności!


 

Kup Bilet

Bilety w cenach: 119 zł, 105 zł, 89 zł, 75 do nabycia online:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

  • Salony EMPIK i Media Markt (na terenie całego kraju)
  • Ośrodek Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski 25
  • Księgarnia PWN ul. Mikołaja Reja 25
  • Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 31/1
  • Keep Travel
  • kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej znajdującej się na parterze CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń (wt-sb, godz. 13:00-19:00)

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: tel. +48 602 80 43 29

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.