Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz | Żyć się chce

8 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza
Koncert  Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza oraz Warsaw String Quartet – „Żyć się chce”, który miał się odbyć w dniu 8.03.2021 r. został przeniesiony na nowy termin 17 października 2021 (niedziela) godz. 19:00.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin, bez konieczności ich wymiany.
Prosimy o zachowanie zakupionych biletów.
W tym trudnym czasie liczymy na wyrozumiałość.
Mamy nadzieję, że jesienią zobaczymy się wszyscy w komplecie!

W dniu 8 marca 2021 r. o godz. 19:00 w sali koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, z wyjątkowym programem koncertowym z okazji Dnia Kobiet, promującym jednocześnie wydaną w 2019 roku płytę pt. „Żyć się chce”, wystąpi Alicja Majewska.

Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką, nieustannie „okrągły jubileusz” – Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im od 8 lat kwartet smyczkowy „Warsaw String Quartet”.

Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 45 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, w 2016 r. „Wszystko może się stać”, a 22 marca 2019 r. „Żyć się chce”.

Album z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to jak zwykle wydarzenie dużego kalibru. Ikona polskiej piosenki w typowy dla siebie sposób łączy tu nieustającą pogodę ducha z refleksją dotyczącą spraw istotnych. Apetyt na życie z żalem i łzami. Własne słońce z nocą i mgłą. Wszak cytując fragment pieśni tytułowej: „rzeczy tylko dwie są trwałe – radość i ból istnienia”.

Kup bilet

Bilety w cenach: 119 zł, 105 zł, 89 zł, 75 zł do nabycia online:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

 • Salony EMPIK
  (ul. Wielkie Garbary 18, Plaza, Atrium Copernicus)
 • Ośrodek Informacji Turystycznej
  Rynek Staromiejski 25
 • Księgarnia PWN
  ul. Mikołaja Reja 25
 • Biuro Turystyczne Copernicana
  ul. Żeglarska 31/1
Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny „Impart”  www.impart.pl
tel. 602 80 43 29

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.