Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

AMAZING GOSPEL

10 stycznia

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

AMAZING GOSPEL

Olga Szomańska & Colin Williams & Iława Gospel Singers

10 stycznia 2024, środa
godz. 18:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


„Amazing Gospel” czyli niezwykły wieczór w świąteczno-noworocznym klimacie muzyki Gospel!


To specjalnie przygotowany koncert Iława Gospel Singers z udziałem fantastycznych gości – Olgi Szomańskiej i Colina Williamsa (Wielka Brytania) – charyzmatycznych wokalistów o niezwykłych walorach głosowych i niesamowitej energii na scenie, potrafiących także poruszać najczulsze struny sercaChórowi i solistom będzie towarzyszyć świetny zespół instrumentalny.

„Amazing Gospel” to koncert pachnący świętami, wypełniony charakterystyczną dla muzyki Gospel radością, spontanicznością, ale i wzruszeniami przy dźwiękach polskich kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach oraz angielskojęzycznych pieśni bożonarodzeniowych. W repertuarze koncertowym znajdą się także gospelowe hity, które u progu Nowego Roku wprowadzą Państwa w dobry nastrój i pozwolą z wiarą i nadzieją spoglądać w przyszłość…


O WYKONAWCACH

OLGA SZOMAŃSKA – wszechstronna wokalistka, aktorka serialowa i musicalowa, zdobywczyni wielu nagród (m.in. laureatka SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy, zdobywczyni tytułu najlepszej wokalistki musicalowej w 2017 roku). Wraz z Piotrem Rubikiem pracowała przy oratorium „Tu es Petrus”. W 2016 roku śpiewała przed dwumilionową publicznością na koncercie podczas Światowych Dni Młodzieży. Występuje w teatrach muzycznych, współpracuje gościnnie z zespołami: Trzecia Godzina Dnia, Full Power Spirit oraz Gospel Rain. Ma na koncie dwie solowe płyty (2011, 2022).

COLIN WILLIAMS – brytyjski wokalista, instruktor muzyki gospel, dyrygent. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 3 lat, a w wieku 18 lat dyrygował już założonym przez siebie kościelnym chórem gospel. Ma ponad 30-letnie doświadczenie muzyczne. Współtworzył wiele ciekawych projektów muzycznych m.in.: The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K.Lewis. Współpracował z BBC, przygotowując programy takie jak BBC`s Songs of Praise i BBC Radio 2`s, Gospel Train. Colin prowadzi warsztaty gospel w całej Europie. Jest dyrygentem założonego w 2014 roku chóru The Celebration Choir złożonego z utalentowanych wokalistów regionu Yorkshire.

IŁAWA GOSPEL SINGERS – wielokrotnie nagradzany zespół gospel istniejący od 2015 roku, zwycięzca konkursu chórów podczas międzynarodowego festiwalu gospel w Montegrotto we Włoszech w 2022 roku. Ma na koncie współprace z tak znakomitymi artystami jak Ewa Uryga, Olga Szomańska, Gabi Gąsior, Colin Williams, Brian Fentress, Wayne Ellington, Mietek Szcześniak. Dwoje z nich zostało zaproszonych do wspólnego projektu.

Serdecznie zapraszamy!

Czas trwania: ok. 1 h 40 minut | bez przerw | otwarcie drzwi: 30 minut przed koncertem

Kup bilet

Bilety w cenach:

  • 80, 90, 100, 110, 120, 130 zł

dostępne online:

bilety24.pl

biletytos.pl

 

Organizator:

Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem

ul. Słowackiego 20

14-200 Iława

608 671 729

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.