Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Ania Dąbrowska „The Best Of”

19 grudnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Ania Dąbrowska
„The Best Of”

19 grudnia 2021, niedziela
godz. 17:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Ania Dąbrowska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Koncert „The Best Of” to największe przeboje Pierwszej Damy Polskiego Popu, które zostały zebrane na płycie o tym samym tytule. Spotkanie będzie znakomitą okazją, aby wspólnie z Anią zanucić: „ Z Tobą nie umiem wygrać”, „Trudno mi się przyznać”, „Charlie, Charlie”, „Bang Bang” „Tego chciałam”, „Nieprawda”.


Oprócz największych przebojów Wokalistki, pojawią się również niezapomniane przeboje George’a Michaela, Whitney Houston,Zbigniewa Wodeckiego czy Maanam. 


Ania Dąbrowska nagrała 7 albumów, z których każdy uzyskał status co najmniej Platyny. Wydana w 2017 roku kompilacja „The Best Of” pokryła się podwójną Platyną. Twórczość Ani została wielokrotnie doceniona, czego odzwierciedleniem są przyznane nagrody branżowe i liczba sprzedanych płyt (ponad 500 000). Laureatka 9 Fryderyków, w tym Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku.


W jednym z wywiadów – Ania Dąbrowska o muzyce pop:
Dla mnie pop to język ludzkich emocji. Bo to właśnie pop najlepiej wyraża radość czy smutek. To język uniwersalny. Nawet w muzyce klasycznej można go znaleźć w harmoniach czy przejściach, które się wszystkim podobają. To są właśnie te największe hity muzyki klasycznej. Dla mnie pop jest swobodą. Nie zamyka mnie na żadne inne gatunki muzyczne. (Wywiad z Anitą Szarlik, Twój Styl, marzec 2016 roku).


Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi.Partner wydarzenia:

Kup bilet

Bilety w cenach:

  • 80, 95, 110 zł

Do nabycia online:

 

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00,
  • Ośrodku Informacji Turystycznej w Toruniu, ul. Rynek Staromiejski 25, pon.-sob. 10:00- 17:00,
  • Biurze Turystycznym Copernicana w Toruniu, ul. Żeglarska 10/14 (I piętro), pon.-pt 10:00-14:00.

 

Przy zakupie biletu w kasie biletowej w CKK Jordanki otrzymasz BON RABATOWY (15% rabatu) na zabiegi Caudalie i masaże w SPA & Wellness AQUA TORUŃ.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Regulamin wydarzenia

Regulamin wydarzeń organizowanych przez CKK JORDANKI pobierz