Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Anita Lipnicka Intymnie [PRZENIESIONY]

4 kwietnia

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Szanowni Państwo,
z uwagi na obecną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie zawiadamiamy, że koncert Anity Lipnickiej zostaje przeniesiony na sobotę, 3 października 2020 r., na godz. 20.00.

Oczywiście Wasze bilety zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie.
Jeśli nie możecie uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. Dokonuje się go w miejscu zakupu (biletyna.pl, kasa w budynku CKK Jordanki). Zwroty biletów zakupionych w kasie CKK Jordanki będą realizowane po wznowieniu działalności kasy.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na koncert!
Widzimy się w październiku!

Zespół CKK Jordanki


Anita Lipnicka Intymnie
25 lat na scenie

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

Fot. Mark Gray

Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie

A.”

Po raz pierwszy w takim składzie
Wokalistka przez 25 lat swojej kariery zagrała tysiące koncertów, dzięki którym publiczność pokochała ją za naturalność oraz kameralny nastrój jej występów. Tym razem nie będzie inaczej, choć na scenie, poza zespołem na stałe koncertującym z Artystką, zobaczymy trio smyczkowe.
Przedsmakiem planowanej trasy jest live session do piosenki „Wolne ptaki„.
Utwór pochodzi z albumu „Elf” nagranego przez zespół Varius Manx, w którym Anita debiutowała jako młoda wokalistka. W roku 2019 nowa wersja piosenki ukazała się na płycie „Od Nowa” będącej jubileuszowym wydawnictwem Artystki.

Kup bilet

Bilety:
do 15 marca 2020 w cenach: 60, 80 i 90 zł,
od 16 marca 2020 w cenach: 70, 90, 100 zł.

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

 • Kasa biletowa w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
  (56) 642 43 79
  Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00
 • Ośrodek Informacji Turystycznej
  Toruń, ul. Rynek Staromiejski 25
  (56) 621-09-30
  Godziny otwarcia: pon.-pt 09:00- 18:00, sobota- 09:00- 16:00
 • Biuro Turystyczne Copernicana
  Toruń, ul. Żeglarska 18/1
  695-639-166
  Godziny otwarcia: pon.-pt 9:00-17:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.