Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Artur Barciś Show

19 czerwca

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Powraca możliwość przeprowadzenia wydarzeń kulturalnych w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki!

19 czerwca 2020 r. – pierwsze wydarzenie z udziałem publiczności – wystąpi Artur Barciś.

Zapraszamy na pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i lubianym aktorem.

ABS – Artur Barciś Show, czyli o tremie, dykcji i różnego rodzaju „sypkach”.


Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach”, czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.  „Artur Barciś Show” to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Wystąpią:
Artur Barciś
Marek Zalewski – fortepian
Mariusz Ambrożuk – akordeon
Arkadiusz Malinowski – git. bas
Mariusz Lipiński – perkusja


Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa


 • Połowa miejsc na widowni
  W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami.  Zasada ta nie dotyczy widza, który:
  – uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  – jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

 • Obowiązek zakrywania ust i nosa
  Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.


 • Dezynfekcja rąk
  Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.


 • Zachowajmy bezpieczny odstęp
  Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


 • Korzystanie z wind
  Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

 • Szatnie
  W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

 • Oświadczenie uczestnika wydarzenia
  Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Partnerzy wydarzenia

Miasto Toruń


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE


Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Kup bilet

Bilety: 40, 50 zł

online:

 stacjonarnie:

 • Kasa w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
  (56) 642 43 79Z
  czynna:
  czwartek – sobota,
  w godz.: 13:00-19:00.
 • Ośrodek Informacji Turystycznej w Toruniu
  Toruń, ul. Rynek Staromiejski 25
  (56) 621-09-30
 • Biuro Turystyczne Copernicana
  Toruń, ul. Żeglarska 18/1
  695-639-166

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

procedura bezpieczeństwa

Procedura bezpieczeństwa organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce pobierz