Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Balet „Giselle” – Ukrainian Classical Ballet

13 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Balet „Giselle” – Ukrainian Classical Ballet

13 marca 2024, środa

godz. 19:00

Sala Koncertowa


Po raz pierwszy w Toruniu!

„Giselle” to ujmujący balet romantyczny, który zachwyca publiczność swoją delikatną i wzruszającą historią. Opowieść rozgrywa się w dwóch aktach i opowiada o miłości, poświęceniu i transcendencji.


Wybierz się w fascynującą podróż do świata romantyzmu, namiętności i magii wraz z tym zachwycającym arcydziełem baletu klasycznego.

„Giselle” to bez wątpienia arcydzieło twórcze, które od wieków oczarowuje widzów. Inspirowany niemieckimi legendami ludowymi, balet opowiada historię młodej i zmysłowej wiejskiej dziewczyny Giselle, która zakochała się w piękności przybywającego młodego księcia Alberta. Ale jaka jest cena jej namiętności? Jakie tajemnice skrywa świat Wilis – dusz zmarłych narzeczonych, i czy prawdziwa miłość może przezwyciężyć śmierć?


Spektakl „Giselle” nie tylko zaoferuje widzom niesamowite wykonanie tancerzy baletowych, którzy doskonale oddadzą złożoność i emocje tej historii, ale także zachwyci barwnymi dekoracjami i imponującymi kostiumami, tworzącymi magiczną atmosferę na scenie.

Nie przegapcie wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świecie romantyzmu i magii, który przedstawi balet „Giselle”. Przyjdźcie i cieszcie się niezapomnianym sztuką klasycznego tańca razem z Ukrainian Classical Ballet.

 

Kup bilet

Bilety od 99 zł

dostępne na:

www.kupbilecik.pl

Organizator:

Art Partner

+48 733 413 290, ukrainianclassicalballet@gmail.com

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.