Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Przeniesiony] BRODKA | Sadza Trasa

15 stycznia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,
informujemy, że koncert Brodki – Sadza Trasa – zaplanowany w dniu 15 stycznia 2023 r. zostaje przeniesiony na 12 marca 2023 r. Godzina koncertu pozostaje bez zmian.

Bilety automatycznie zachowują ważność i będą obowiązywać w nowym terminie.
Jeśli jednak nie będą Państwo w stanie do nas dotrzeć, istnieje możliwość zwrotu biletów w miejscach ich zakupu.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na koncert wiosną 2023!


BRODKA ZAPOWIADA STYCZNIOWĄ „SADZĘ” – KONCERT W TORUNIU

15 stycznia 2023, niedziela
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Brodka ogłasza styczniowy koncert w Toruniu, będący kontynuacją listopadowej trasy o nazwie „Sadza”. Tym samym artystka oficjalnie potwierdza premierę nowego materiału – pierwszego od 12 lat w pełni po polsku, który w formie mini albumu ukazał się jesienią.


Informację o płycie niektórzy podchwycili już z Instagrama producenta 1988. To ceniony i doświadczony producent hip-hop, znany z duetu Syny i współpracujący z Brodką przy „hot 16 challange”. Świetnie przyjęty, opublikowany w czerwcu singiel „Sadza”, był tylko przedsmakiem ich większej, wspólnej przygody muzycznej. W ramach trasy, 1988 dołącza również do zespołu Brodki.


Zarówno Brodka, jak i 1988 mają za sobą bardzo udany letni sezon koncertowy – rozgrzali niejedną publiczność festiwalową. Jesienna trasa koncertowa również cieszy się dużą popularnością. Także na styczniowym koncercie w Toruniu możemy spodziewać się wyjątkowej muzycznej uczty i mocnych przeżyć, które dostarczą emocjonalne polskie teksty i premierowy repertuar Brodki.

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Regulamin wydarzenia

Regulamin wydarzeń organizowanych przez CKK JORDANKI pobierz