Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Festiwal Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ | Impreza towarzysząca

10 maja

19:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

III Festiwal Piosenki Autorskiej
CAŁA JASKRAWOŚĆ 

10 maja 2022, wtorek
godz. 19:00
Sala Kameralna CKK Jordanki


11 maja 2022, środa
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


10 maja 2022 r. godz. 19.00 w Sali Kameralnej CKK JORDANKI odbędzie się spotkanie z Maciejem Jastrzębskim, wieloletnim korespondentem Polskiego Radia w Moskwie i autorem książek: „Matrioszka Rosja i Jastrząb” oraz „Krym: miłość i nienawiść”. Spotkanie poprowadzi dr hab. Dariusz Pniewski, literaturoznawca, prof. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.  W drugiej części tego wieczoru zapraszamy na recital Adama Struga, autora piosenek, kompozytora, a także badacza i popularyzatora muzyki tradycyjnej.
Bezpłatne wejściówki na to spotkanie dostępne będą w kasie biletowej TOS w CKK JORDANKI.


11 maja 2022 r. o godz. 19:00 zapraszamy na koncert finałowy. Festiwal CAŁA JASKRAWOŚĆ to projekt artystyczny, którego celem jest promocja młodych twórców piosenek literackich, kompozytorów i autorów tekstów, którzy jednocześnie są ich wykonawcami. Do udziału w Festiwalu zapraszani są młodzi twórcy z całej Polski, wyłonieni na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Program koncertu powstanie podczas warsztatów muzycznych w Zamku Bierzgłowskim. Zwieńczeniem Festiwalu jest finałowy koncert konkursowy, w którym młodzi twórcy prezentują szerokiej publiczności swoje premierowe, autorskie piosenki, które oceni profesjonalne jury. Gościem specjalnym koncertu będzie KRÓL.
Bilety w cenie 20 (uczniowie, studenci) i 30 zł dostępne na stronie www.ebilet.pl oraz w kasie biletowej TOS w CKK JORDANKI.


Organizator:

Kontakt z organizatorem:

SOS Music

56 6521016

www.sosmusic.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.