Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Christmas Songs – Sokolniccy Duet

29 grudnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Sokolniccy Duet – Sokolniccy Duet

29.12.2024 r. godz. 17:00

Sala Koncertowa

 


Agnieszka Sokolnicka sopran i Woytek Soko Sokolnicki zaśpiewają najpiękniejsze świąteczne przeboje w aranżacjach na dwa głosy operowe. Podczas tego wieczoru usłyszą Państwo najpopularniejsze przeboje filmowe i operowe. Nie zabraknie również utworów Franka Sinatry oraz polskich kolęd i pastorałek. To będzie magiczny czas.

Występują:

Agnieszka Sokolnicka – sopran

Woytek Soko Sokolnicki – tenor

Małgorzata Musidlak– skrzypce

Weronika Janik Kurek – skrzypce

Dawid Kostka – gitara

Michał Baranowski -piano

Mikołaj Gąsiewski – piano/elektronika

Gościnnie: Michał Zator – harfa


Woytek Soko Sokolnicki oraz Agnieszka Sokolnicka tworzą duet w życiu i na scenie. Na co dzień Agnieszka śpiewa w zespole Sopranissimo, a Wojciech w zespole TreVoci, ale para uwielbia również występować w duecie – tak powstał projekt Sokolniccy Duett. W ubiegłym roku małżeństwo muzyków wydało płytę „Movie & Opera Songs”, która spotkała się z pozytywnym odbiorem melomanów.

„Sopranistka Agnieszka Sokolnicka oraz tenor Voytek Soko Sokolnicki wykazali sesją „Movie & Opera Songs” prawdziwy i nieskrywany talent nie tylko w zakresie ciekawego doboru repertuaru, ale także wnieśli w nagranie nieskazitelny kunszt i warsztat wykonawczy, estradowe obycie i ogromny entuzjazm dla wykonywanych arii oraz piosenek. Nie popadli tym samym w sztampę typowego „the best of”, lecz stworzyli niezwykle spójny i kameralny zestaw tuzina najpiękniejszych melodii pochodzących z filmów, oper i musicali” – pisał Dionizy Piątkowski z „Ery Jazzu”.

KUP BILET

Bilety

dostępne online:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, Toruń.
    Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00.
    Tel.: +48 56 642 43 79

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

887 168 168

wikart.kupbilecik.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.