Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Coke Sssummer Toruń

16 sierpnia

18:00

| Scena Plenerowa

dodaj do swojego kalendarza

Startuje Coke SSSummer Music Tour! To część największej kampanii muzycznej Coca-Coli od lat

Coca-Cola z rozmachem wchodzi w tegoroczny sezon festiwalowy! Cztery koncerty z udziałem wielkich gwiazd młodego pokolenia, w dodatku każdy z nich z ultraefektowną oprawą sceniczną. Bohaterami Coke SSSummer Music Tour będą Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Smolasty i Holak. Start – 12 lipca.

Pięciu popularnych wykonawców młodego pokolenia już wkrótce odwiedzi cztery miasta: Rzeszów (12.07, Millenium Hall), Gdańsk (10.08, Ulica Elektryków), Toruń (16.08, CKK Jordanki) oraz Chorzów (23-24.08, Fest Festival). I nie było dotąd koncertów, podczas których mieliby możliwość znalezienia się tak blisko fanów. Nie tylko za sprawą spotkań typu Meet & Greet, podczas których widzowie będą mogli zadać im wiele pytań, ale i dzięki specjalnie zaprojektowanej scenie, dzięki której będzie można zobaczyć ich z naprawdę bliska. A wszędzie tam, gdzie zawita Coke SSSummer Music Tour będzie także Boombox Truck, czyli ciężarówka-boombox. Jakby tego było mało, Coca-Cola wprowadziła innowacyjny system dystrybucji wejściówek; biletem wstępu na wszystkie koncerty – poza wielkim finałem na Fest Festivalu w chorzowskim Parku Śląskim – będzie bransoletka, znajdująca się na promocyjnych etykietach z butelek Coca-Coli.

Kim są gwiazdy Coke SSSummer  Music Tour? Natalia Szroeder to jedna z najgorętszych postaci na naszym rynku muzycznym. Jej debiutancka płyta „NATinterpretacje” pokryła się złotem, a pochodzący z niej przebój „Powietrze” ma 20 milionów wyświetleń na YouTube. Sarsa to ongwriterka i producentka muzyczna. Jej  płyty „Zakryj” czy „Zapomnij mi” znalazły się w czołówce najczęściej kupowanych albumów w Polsce. Legitymuje się też ponad 185 milionami odtworzeń swoich piosenek na YT. Zdobywczyni Diamentowych, Platynowych i Złotych płyt. Otsochodzi należy do grona najpopularniejszych i raperów młodego pokolenia w naszym kraju. Sprzedał ponad 30 tysięcy egzemplarzy krążka „Nowy kolor” i podbił YouTube’a za sprawą teledysku do utworu „Nie, nie”. „Mój styl to new wave R’n’B. Jestem pionierem nowego R’n’B w Polsce”, deklaruje Smolasty. Jego największy hit, „Uzależniony” wygenerował dotąd 38 milionów wyświetleń. I wreszcie Holak, człowiek-orkiestra. Mimo stosunkowo młodego wieku, zdążył nagrać cztery płyty z indierockowym zespołem Kumka Olik i kolejne trzy – w ramach rapowo-elektronicznego projektu Małe Miasta. Karierę solową rozpoczął w 2017 roku.

Wstęp bezpłatny z bransoletką Coca-Cola z promocyjnego napoju o pojemności 0,5 L

Do 15. roku życia wstęp jest pod opieką osoby dorosłej, a między 15. a 18. Rokiem życia z oświadczeniem opiekuna oraz kopią jego dokumentu tożsamości do okazania.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.