Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Cztery Pory Roku [PRZENIESIONY]

19 kwietnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKATY ORGANIZATORA:


W związku z rozwijającą się sytuacją dotyczącą odwoływania lub przenoszenia wydarzeń masowych podjętą przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego informujemy, że wydarzenie “Cztery Pory Roku – multivisual concert” zostaje przeniesiony z 19.04.2020 r. na 23.04.2021 r. W związku z powyższym, wszystkie bilety zarówno elektroniczne jak i fizyczne zachowują swoją ważność. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość ich zwrotu. Prośbę o zwrot środków za zakupiony bilety prosimy kierować do administracji miejsc ich zakupu. W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt.

Życzymy dużo zdrowia i spokoju!
Organizator Agencja Artystyczna Pro Musica Sp.  z o.o.

Szanowni Państwo,
w związku z wystąpieniem ostatnio przypadków zachorowań na COVID-19 wywołanych koronawirusem informujemy, że na chwilę obecną [11.03.2020 – przypis red.] koncerty „CZTERY PORY ROKU – multivisual koncert” zostaną przesunięte na późniejszy termin. Na bieżąco monitorujemy sytuację i w przypadku wytycznych ze strony właściwych organów w sprawie odwoływania wydarzeń kulturalnych niezwłocznie zostaną Państwo poinformowani o zmianach.

Mając na uwadze powyższe uprzejmie wskazujemy, że będą Państwo mieli możliwość w ramach zakupionego biletu wziąć udział w planowanej imprezie w późniejszym terminie albo otrzymać zwrot poniesionych kosztów.

Agencja Artystyczna Pro Musica

UWAGA! Termin wyznaczony na 2 grudnia 2020, środa, godz. 19:00 – nieaktualny.


CZTERY PORY ROKU – multi visual concert to niepowtarzalne widowisko multimedialne łączące ponadczasową muzykę z nowoczesną, intrygującą wizualizacją w technice mappingu wyświetlaną na specjalnie przygotowanej do koncertu efektownej scenografii – rzeźbie.

Dwie różne epoki – dwa różne miasta – dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat! Sielskie widoki zmieniających się pór roku zamknięte w cyklu Vivaldiego skontrastowane zostaną z pulsującą w rytm argentyńskiego tanga wizją kolorowego Buenos Aires według Piazzolli. W tę magiczną podróż w czasie i przestrzeni zabierze Was Orchestra Antonio Vivaldi z Mediolanu pod dyrekcją Marco Seco, znakomitego włoskiego dyrygenta urodzonego w Buenos Aires. Zarówno orkiestra, jak i solista – rewelacyjny skrzypek włoski – Marcello Miramonti, wystąpią w Polsce po raz pierwszy!

Koncert, jakiego jeszcze nie było – fascynujący, zaskakujący i zmienny – jak Cztery Pory Roku!

Na koncert serdecznie zaprasza Agencja Artystyczna Pro Musica już 19 kwietnia 2020 roku w Toruniu w CKK Jordanki.

 

Orchestra Antonio Vivaldi Marco Seco (dyrygent)

Marcello Miramonti (skrzypce)

Antonio Vivaldi – Quattro Stagioni

Astor Piazzolla – Las Cuatro Estaciones Porteñas

 

 

Kup bilet

Bilety dostępne od 110 zł.

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

  • Kasa w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

 

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Agencja Artystyczna PRO MUSICA

+48 71 783 49 78

www.promusica.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.