Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Dawid Podsiadło. Leśna muzyka [PRZENIESIONY]

31 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz obsługi, działając zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów jesteśmy zmuszeni przełożyć najbliższe koncerty Dawida Podsiadło zaplanowane na marzec i kwiecień.
Nowe daty wydarzeń poniżej – zostaną także podane na profilu Artysty na Facebooku i Instagramie.
30.03 Toruń – nowa data: 26.10, godz. 19.00
31.03 Toruń – nowa data: 27.10, godz. 19.00

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, a przełożone koncerty odbywają się w tych samych miejscach.
Szczegółowe informacje dotyczące możliwych zwrotów biletów zostaną przekazane przez eBilet, na adresy mailowe podane przez klientów podczas procedury zakupu.

Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość – pracujemy bardzo intensywnie, ale ze względu na nagłą i bardzo trudną sytuację oraz ogromną ilość przekładanych lub odwoływanych wydarzeń czas oczekiwania na maila może być dłuższy niż normalnie.

Agencja Limatola


Bilety wyprzedane.

 

Jeszcze nie opadły emocje po niesamowitym koncercie na PGE Narodowym, podczas którego 60 tysięcy fanów śpiewało jego utwory, a Dawid, zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom w sobotę ze sceny, ogłasza nową serię koncertów.

Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

„Leśną muzykę”, która startuje w styczniu 2020 roku, promuje mini dokument powstały przy współpracy z marką Red Bull. Przedstawia kulisy sesji akustycznej nagrywanej na Słowacji podczas, której Dawid z zespołem zarejestrował w plenerze 4 utwory. Pierwszy z nich – „Matylda” – właśnie w kameralnej, akustycznej aranżacji fani znają już z wykonania na PGE Narodowym.

Krótkie wideo i utwór można zobaczyć na stronie.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza 3 października, o godzinie 11:00. Szczegóły dostępne na stronie. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne, limit zakupu na jednego użytkownika wynosi 2 sztuki.

Sprzedaż otwarta rusza 4 października, o godzinie 11:00 na stronie eBilet.pl pod linkiem.

Bilety również będą imienne, z limitem zakupy 4 biletów na dany zakup.

 

 

 

Organizator:

Limatola Sp. z o.o.

Drewniana 7/10

00-345 Warszawa

biuro@muzk.org

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.