Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

DŻENTELMENI | Kino Letnie ECF Camerimage

24 czerwca

22:00

| Scena Plenerowa

dodaj do swojego kalendarza

Rusza Kino Letnie ECF Camerimage!


Przez całe lato na Scenie Plenerowej CKK Jordanki będziecie mieli okazję zobaczyć najciekawsze filmowe dokonania ostatnich lat. Zaczynamy już w najbliższy czwartek, 24 czerwca, filmem mistrza brytyjskiego kryminału Guya Ritchie – „Dżentelmeni” z 2019 roku (zdj. Alan Stewart). To jednak nie koniec! Do niedzieli codziennie otrzymacie porcję filmowych emocji z najwyższej półki:


  • Czwartek, 24 czerwca, godz. 22.00 – DŻENTELMENI
   reż. Guy Ritchie, zdj. Alan Stewart
  • Piątek, 25 czerwca, godz. 22.00 – OJCIEC
   reż. Florian Zeller, zdj. Ben Smithard
  • Sobota, 26 czerwca, godz. 22.00 – 1917
   reż. Sam Mendes, zdj. Roger Deakins
  • Niedziela, 27 czerwca, godz. 22.00 – OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA
   reż. Emerald Fennell, zdj. Benjamin Kracun

Gdzie?

Scena Plenerowa za CKK Jordanki (Al. Solidarności 1-3, Toruń)


Bilety?

Bilety w cenie 15/12 zł dostępne do kupienia bezpośrednio na godzinę przed pokazami w kasie plenerowej, na terenie wydarzenia. Pula biletów jest ograniczona.

Osoby bez ważnego biletu wstępu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 1,5 metra odstępu od pozostałych oczekujących.


ZASADY SANITARNE

W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnych z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:

1. Obowiązek noszenia maseczek podczas wydarzenia

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek. Osoby, które nie będą ich posiadały, nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas seansu.

2. Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia

Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu.

3. Zachowajmy odstęp, co najmniej 1,5 metra

Podczas poruszania się na terenie imprezy lub w kolejce do wejścia prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

4. Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia

Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Rynek Staromiejski 36-38

87-100 Toruń

+48 608 616 963

ecfcamerimage.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Regulamin Kina

Regulamin Kina Letniego ECF CAMERIMAGE pobierz