Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Czas dla nas. Koncerty dla dzieci [ODWOŁANY]

17 maja

16:00

| Sala Prób

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Koncert został odwołany.


Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna


Pełny komunikat w sprawie odwołanych/przeniesionych wydarzeń tutaj.

 

Dzięcioł perkusista

Kto tak w lesie stuka? Wiadomo – znany leśny lekarz drzew – dzięcioł, bohater przewodniej piosenki tego koncertu. A kto stuka w naszej sali koncertowej? Nasi goście – artyści muzycy. Czym stukają? W co uderzają? Ciekawy świata Krasnal Oktawiusz jak zwykle ma wiele pytań. Odpowiedzą na nie nasi goście muzycy perkusiści.

Koncert dla dzieci do 6 lat.

Bilety: 15 zł – dziecko; 25 – zł dorosły; 55 zł – rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko)

Kup bilet

Bilety:
15 zł – dziecko
25 – zł dorosły
55 zł – rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko)

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.