Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] Edyta Geppert z zespołem VASIE

5 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Widzowie,

informujemy, że koncert w CKK Jordanki został odwołany.

W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet, Biletyna. W przypadku biletów zakupionych w kasie, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w CKK Jordanki przy al. Solidarności 1-3 w Toruniu.

Jeżeli zakup biletów został dokonany przez  stronę internetową organizatora, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępnego na stronie: scenakonesera.pl (w zakładce zwroty).
Dodatkowych informacji organizator udziela drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.


Edyta Geppert
z zespołem VASIE

5 czerwca 2022, niedziela
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Serdecznie zapraszamy na recital znakomitej artystki, wielkiej osobowości scenicznej, niezrównanej Edyty Geppert. Tym razem będą Jej towarzyszyć nie tylko muzycy stale z Nią współpracujący (Piotr Matuszczyk – fortepian, Jerzy Szarecki – trąbka), ale także zespół Vasie: Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski (akordeon i dwie gitary). Jego skład pozwala artystce wykonywać na estradzie piosenki, które cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy, a do tej pory były znane jedynie z nagrań płytowych.

Edyta Geppert jest znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród tekstów prezentowanych przez Nią w kunsztownej oprawie muzycznej są te, napisane m.in. przez: Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Koftę, Jacka Cygana czy Magdę Czapińską.

Recital z udziałem tak różnorodnego instrumentarium stanowi niepowtarzalną szansę przeżycia emocji, których dostarczają tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści, do których bez wątpienia należy Edyta Geppert – dama polskiej piosenki.


Zespół Vasie:
Marcin Maroszek,
Bartosz Pydynkowski,
Maciej Regulski,
Piotr Matuszczyk – fortepian,
Jerzy Szarecki – trąbka.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Loretz

 

Kup bilet

BILETY: 90 | 120 | 130 | 140 zł.

Dostępne online:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00 oraz na godzinę przed koncertem.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Scena Konesera Sp. z o.o.

ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 lok. B6

81-383 Gdynia

tel.: 58 742 22 42

scenakonesera.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.