Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

FRYDERYK CHOPIN PRZY ŚWIECACH

4 września

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

FRYDERYK CHOPIN PRZY ŚWIECACH

04.09.2024 r, środa

godz. 19:30

Sala Koncertowa


Nie przegap okazji, by zanurzyć się w tej magicznej atmosferze muzyki przy świecach. Przeżyj ten moment, kiedy wszystkie problemy pozostają za ścianami sali koncertowej, a pozostajesz tylko Ty i muzyka. Zaproś swoich bliskich i przyjaciół i podaruj sobie niezapomniany wieczór, który napełni Cię harmonią, spokojem i miłością.


Fryderyk Chopin przy Świecach to nie tylko koncert pianisty w otoczeniu świec. To możliwość oderwania się od codziennych trosk, wyłączenia telefonu i delektowania się urodą własnego świata wewnętrznego. Ciepło i przytulność setek świec wypełnią salę, tworząc atmosferę pełną ukojenia, a zmysłowa muzyka Fryderyka Chopina da możliwość prawdziwego zrelaksowania się i znalezienia wewnętrznego spokoju.

W niezwykły świat muzyki i spokoju wprowadzi Was pianista Marcin Sanakiewicz. Jest on znany nie tylko z występów z legendarną Piwnicą pod Baranami, ale także ze współpracy z Januszem Radkiem („Serwus Madonna”) oraz udziału w wielu projektach kameralnych i symfonicznych. Poza karierą muzyczną, Marcin Sanakiewicz jest cenionym lektorem, jego głos od lat słychać w radiu, telewizji czy popularnych audiobookach. Łączył też doświadczenie muzyczne i medialne, realizując telewizyjne koncerty i festiwale, takie jak np. Ziharon. Koncert pamięci Żydów Lublina, KFPP w Opolu czy gala otwarcia Muzeum im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Podczas koncertu Marcin Sanakiewicz wykona najpiękniejsze utwory Chopina oraz zabierze Was w podróż wokół poezji i fascynujących opowieści.

Dla nas ważne jest, aby każdy z odwiedzających poczuł nie tylko piękno muzyki, ale także dotyk swoich korzeni, do źródeł polskiej kultury. Fryderyk Chopin to jeden z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów. Nawet do dziś jest najczęściej odtwarzanym przedstawicielem polskiej muzyki na całym świecie! Jego twórczość inspiruje, daje nadzieję i radość milionom słuchaczy. Doświadcz tego osobiście na koncercie „Fryderyk Chopin przy Świecach”!


Komunikat od organizatora:

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że koncert, który odbędzie się 4 września 2024 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, uległ zmianie. Zamiast „Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie”, odbędzie się koncert „Fryderyk Chopin przy Świecach”.

Pragniemy również poinformować, że zakupione wcześniej bilety na koncert „Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie” będą ważne na nowe wydarzenie.

Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy serdecznie na koncert.


 


 

Kup bilet

Bilety:

  • dostępne online:

ebilet.pl

Pytania dotyczące biletów: tickets@theroyaltributes.com

Organizator:

Royal Tribute sp. z o.o.

Szczecińska 42

75-137 Koszalin

+48 508 440 100

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.