Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Gala otwarcia 21.MFF Tofifest | Kujawy i Pomorze

27 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Gala Otwarcia 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest Kujawy i Pomorze

27 czerwca 2023, wtorek
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Emmett Brown – naukowiec-wizjoner motywem przewodnim 21. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze!
Cofamy się do lat 80. XX wieku. Triumfy święci Kino Nowej Przygody, a Robert Zemeckis podąża szlakiem, który w ubiegłej dekadzie bezbłędnie wyznaczyli George Lucas i Steven Spielberg. Dla osób, które posiadały wówczas kolekcję filmowej serii „Powrót do przyszłości” na kasetach VHS, a także dla tych, którzy chcieliby po raz pierwszy przeżyć przygodę podążania krok za krokiem w poszukiwaniu drogi do podróży w czasie, mamy wspaniałą wiadomość. Z radością ogłaszamy, że nieodparta chęć odkrycia nowego i nieograniczona wyobraźnia bohaterów trylogii Roberta Zemeckisa stanowią motyw przewodni tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!

21. MFF TOFIFEST. Kujawy i Pomorze odbędzie się od 27 czerwca do 2 lipca 2023 roku, jak zawsze w Toruniu. Widzów zapraszamy na projekcje festiwalowe do Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki!

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Fundacja Biuro Kultury

Ducha Świętego 2a/2 (II p.)

87-100 Toruń

+48 56 652 20 10

www.tofifest.pl

Festiwale

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.