Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

GALA STAND-UP COMEDY

28 czerwca

21:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

GALA STAND-UP COMEDY

28 czerwca 2021, poniedziałek
godz. 21.00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę! Na największych obiektach wystąpią dla Was gwiazdy polskiego stand-up’u: Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Michał Leja oraz Piotr Szumowski, a całość zostanie okraszona prowadzeniem Rafała Rutkowskiego.


Przed Wami ogromne wyzwanie: będziecie musieli dać radę utrzymać się na siedzeniach przez dwie godziny, podczas gdy ze sceny ciskane w Was będą nowe żarty, nie publikowane materiały, które komicy przygotowali specjalnie na tę trasę!
Do zobaczenia na występie!


 WAŻNE INFORMACJE

  • Bilety będzie można bezproblemowo zwrócić i otrzymać gotówkę w wypadku odwołania bądź przełożenia wydarzenia.
  • Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za pisemną zgodą rodziców.
  • Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.
  • Bilety elektroniczne będą akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.
  • Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach, które zostaną udostępnione około tydzień przed wydarzeniem.
  • Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sale będą wypełnione zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (na chwilę obecną jest to 50% miejsc).
  • Na wejściach będzie mierzona temperatura oraz zbierane oświadczenia. Zakrycie twarzy i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu. Między występami odbędzie się dezynfekcja z użyciem profesjonalnego sprzętu (ozonatorów).
  • Wydarzenia mogą być rejestrowane, zakup biletów jest równoznaczny z udostępnieniem wizerunku.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stage Production

Człuchowska 21/4

89-600 Chojnice

stageproduction.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

oświadczenie Uczestnika wydarzenia

Oświadczenie Uczestnika wydarzenia - Toruń 28.06, godz. 21.00 pobierz