Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

GALACTIS – nieziemski koncert – przełożony na 06.10.2023

23 maja

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Mimo naszych najszczerszych chęci i ogromnego pragnienia spotkania z Państwem, niestety, w związku z niewielką liczbą sprzedanych biletów, zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu GALACTIS, zaplanowanego w CKK Jordanki w Toruniu w dniu 23.05.2023.
Nowa data i godziny koncertu to 06.10.2023, godz. 17:00 i 20:15.

Bilety zakupione na pierwotny termin zachowują ważność w nowym terminie (godziny bez zmian). W przypadku chęci zwrotu biletu, uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z komunikatami i instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez operatora sprzedaży biletów.

Z poważaniem,
Music Everywhere

GALACTIS

23.05.2023, wtorek
godz. 17:00

Sala Koncertowa


PREMIERA! Największe polskie przeboje w kosmicznym wykonaniu. Muzyka nie z tej ziemi!


Po wspaniałym przyjęciu KARUZELA GNA (ponad 30 koncertów i 33 000 widzów), Music Everywhere zaprasza na nowy, kosmiczny koncert GALACTIS!


GALACTIS PIERWSZY RAZ W TORUNIU 

To przełomowy i nowatorski projekt muzyczny, w którym zachwycą Cię ulubione przeboje z repertuaru polskich gwiazd, m.in.: Podsiadło, Zawiałow, Kaminskiego, Bajmu, Kayah, Maanamu, Brodki, Sośnickiej i in. w wykonaniu wokalistów Music Everywhere i nieziemskiego bandu. Wszystko w otoczeniu kosmicznych wizualizacji, świateł i elektroniki. To pierwszy fabularyzowany koncert w Polsce, do którego muzykę aranżował laureat Fryderyka – Daniel Nosewicz.


NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Na pokładzie statku powita Cię kilkudziesięciu wokalistów, kapitan oraz komputer pokładowy – Galaxa. Szykuj się na elektryzujące dialogi, cięte riposty i dobry humor 🙂 Połączysz się międzygalaktyczną transmisją z jedną z polskich Gwiazd, dowiesz się, co jest we wnętrzu czarnej dziury, a także sam zdecydujesz o tym, jak potoczy się nasz koncert.

 

 

NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE

Koncertowe wykonanie utworów „Aleja gwiazd”, „Nie ma fal”, „Testosteron”, „Kosmiczne energie”, „Granda”, „Pokolenie”, „Boskie Buenos”, „Płynie w nas gorąca krew” i wielu innych przebojów sprawi, że przeżyjesz niezapomniane, muzyczne uniesienia.

 

MUZYCZNA ODYSEJA Z MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Występują w kraju i zagranicą, zdobywając czołowe nagrody na festiwalach i konkursach (w tym również w międzynarodowym Per Musicam Ad Astra w Toruniu). Na swoich koncertach gromadzą pełne sale, a przy ich muzyce bawią się zarówno młodzi, jak i dojrzali wielbiciele.

 

GOTOWI DO STARTU?

Wsiadajcie do naszego statku i zapnijcie pasy! Przeżyj muzyczną odyseję z Music Everywhere. Zobacz więcej na www.galactis.pl

Kup bilet

Bilety:
od 79 zł

Dostępne online:

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.