Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

GLENN MILLER ORCHESTRA

18 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

GLENN MILLER ORCHESTRA
z programem Swinging Christmas
pod koniec roku w Polsce!

18.12.2024 r.

godz. 19:00

Sala Koncertowa


Muzyka ma niezwykłą moc przenoszenia nas w inne czasy i miejsca!

Już w grudniu 2024 r., legendarna, światowa orkiestra BIG-bandowa The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA zagości ponownie w Polsce! Grupa wystąpi ze swoim najnowszym programem „Swinging Christmas”. To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie, które przeniesie widzów w czasy złotego okresu swingowej ery! GLENN MILLER ORCHESTRA to zespół, który przez lata zachwycił miliony słuchaczy na całym świecie. Powstał pod wodzą genialnego kompozytora i aranżera, Glenna Millera. Do dzisiaj orkiestra kontynuuje jego dziedzictwo, zachowując autentyczność i niesamowitą energię na scenie.

Artyści zabiorą widzów w muzyczną podróż po największych przebojach Glenna Millera i jego orkiestry. To gwarancja niezapomnianych chwil przy tak znanych utworach jak: „Moonlight Serenade”, „Ain’t We Got Fun”, „Somewhere over the Rainbow”, „A String of Pearls”, „Little Brown Jug”, „At Last”, „You Made Me Love You”, „I’ve Got the World on a String”, „Sing Sing Sing”, „American Patrol”, „In the Mood”, „We’ll Meet Again”, „Chattanooga Choo Choo” czy „Pennsylvania 6-5000”. To wyjątkowa okazja, aby na własne uszy usłyszeć te ikoniczne kompozycje w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr na świecie.

Członkowie orkiestry włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie tej nowej trasy. Zarówno muzycy, jak i wokaliści doskonale oddadzą charakterystyczny styl i brzmienie Glenna Millera, sprawiając, że widzowie poczują się jakby cofnęli się w czasie, wprost na koncert orkiestry z początku lat ’30 czy ’40 ubiegłego wieku. „Każdy muzyk czy kompozytor marzy o stworzeniu absolutnie wyrazistego brzmienia, które natychmiast będzie rozpoznawalne zaledwie po kilku pierwszych taktach.” – To słowa założyciela orkiestry, Glenna Millera.

Wizytówką muzycznego świata orkiestry są niewątpliwie wszystkie sentymentalne ballady, takie jak „Moonlight Serenade”, które grupa wykonuje identycznie jak sam Glenn Miller zapisał przed laty. Eleganccy muzycy kochają swój emocjonalny jazz, a ich radość z grania jest niezwykle widoczna. Historia grupy sięga już 90 lat, podczas których koncertowali na całym świecie, budząc zachwyt artystycznego świata. Nawet THE BEATLES czy ELVIS PRESLEY nie mogą poszczycić się taką liczbą hitów, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Glenn Miller Orchestra występowała w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Południowej, Japonii i na Filipinach.

W grudniu 2024 r. GLENN MILLER ORCHESTRA zawita aż do 6 polskich miast, wykonując niezapomniane koncerty dla fanów muzyki z całego kraju. Bez względu na to, czy ktoś jest wieloletnim miłośnikiem Glenna Millera, czy dopiero zaczyna odkrywać jego niezwykłe brzmienie, ten koncert z pewnością dostarczy każdemu słuchaczowi ogromnej radości oraz wielu emocji. Serdecznie zapraszamy!


Kup bilet

Bilety do nabycia online:

biletytos.pl

lub stacjonarnie: w kasie biletowej w CKK Jordanki,
Al. Solidarności 1-3
(56) 642 43 79

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.