Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Grupa MoCarta wśród gwiazd – Koncert Sylwestrowy

29 grudnia

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Grupa MoCarta wśród gwiazd – Koncert Sylwestrowy

29 grudnia

godz. 20.00, piątek

CKK Jordanki Sala Koncertowa


„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę…


„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Serdecznie zapraszamy!  

Kup bilet

Bilety od 130 zł

kupbilecik.pl

biletyna.pl

 

 

Organizator:

„itd.” Katarzyna Borkowska – Kiss

Gdańska 13/7

85-005 Bydgoszcz

602 682 519

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.