Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Odwołany] Halina Mlynkova – Film(l)ove

8 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że koncert Haliny Mlynkovej pt. Film(l)ove, który był zaplanowany na dzień 8.12.2022 r. (czwartek) w  Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki,  , nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora i artysty.


8 grudnia 2022, czwartek
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Halina Mlynkova wydaje piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „FILM(L)OVE”.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna Wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx.

Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:

„Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które „gdzieś już kiedyś słyszeliście”. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”

Album promuje singiel „O sobie samym“. Ten kultowy utwór związany z filmem „Prowokator” oryginalnie wykonywany był przez Roberta Gawlińskiego. „O sobie samym“ po swojej premierze nie opuszczał notowań listy przebojów przez dziewiętnaście tygodni

Organizator:

Agencja Artystyczna Eskander

Malczewskiego 3/1

45-030 Opole

+ 48 77 441 05 33

eskander.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.