Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Historyczna Wielka Trasa Stand-Up Polska

12 maja

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

w związku obowiązującymi obostrzeniami rządowymi zaplanowana na 12.05.2021 w CKK Jordanki w Toruniu Wielka Trasa Stand-Up Polska, zostaje przeniesiona na 8.06.2021 na godz. 20:00.


O Historycznej Wielkiej Trasie
Stand-Up Polska 2021


Historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae.* –  Cyceron.


Stare chińskie przekleństwo mówi „Obyś żył w ciekawych czasach”. Nie da się ukryć, czasy mamy arcyciekawe. Dlatego postanowiliśmy się nimi nie zajmować. Ocenę obecnej sytuacji zostawimy następnym pokoleniom komików, a sami zajmiemy się tym co minęło.Jak uważał Aldous Huxley twierdzi, że „Z historią jest jak z mięsnym pasztetem – nie należy się przyglądać, jak się go przyrządza”. Dlatego zapraszamy Was serdecznie na gotowy, świeżo z pieca wyjęty pasztet! Już w kwietniu ruszymy w kolejną pandemiczną Wielką Trasę, tym razem historyczną!

 

Dlaczego akurat taki temat? Michał Dielagin zaznaczał, że „w szkole są dwa najważniejsze przedmioty: przysposobienie obronne, żeby wiedzieć jak strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo”. Bez zezwolenia uczyć strzelać nie możemy, ale przypomnieć na kogo warto mieć baczenie już nikt nam nie może zabronić. Zapraszamy Was serdecznie na powtórkę z historii!

 

(*) Historia jest świadkiem czasów, światłem prawdy, życiem pamięci, nauczycielką życia.


Wystąpią:
Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Karol Kopiec, Cezary Ponttefski, Bartłomiej Walos, Maciej Buchwald, Sebastian Rejent, Bartosz Zalewski,
a całość poprowadzi Maciej Adamczyk.


  • Trasa odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym.
  • Wydarzenie dla osób powyżej 16 roku życia.
Kup bilet

Bilety od 49 zł.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stand-up Polska

Długa 44/50 lok. 226

00-241 Warszawa

22 355 23 98

standuppolska.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.