Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Igor Herbut | Chrust

22 października

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Igor Herbut
Chrust

22 października 2021, piątek
godz. 20:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Igor Herbut spontanicznie wyrusza w trasę̨ z solowym albumem „Chrust”.

Pierwsza trasa, z tym bardzo przejmującym, szczerym, ważnym, nominowanym do Fryderyka w kategorii ,,Muzyka Poetycka” albumem artysty.

Po nadzwyczajnie gorącym przyjęciu dwóch koncertów przedpremierowych we Wrocławiu i w Wieluniu – wokalista zdecydował się̨ zaprezentować materiał ze swojej wyjątkowej płyty – na żywo, w 9 miastach w Polsce. Na scenie Igorowi towarzyszyć będą̨ : Tomasz Świerk, Przemek Świerk, Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski .


Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej”. Czarodziej, to Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin solową trasę̨ pt. „Lwia część”. „Byłem przy Igorze gdy pisał te utwory. Każde słowo, każdy dźwięk na tej płycie, to jakaś emocja, która wydarzyła się w jego życiu naprawdę. Stąd nasza scena jest intymna, jest zaproszeniem do wyjątkowego świata Igora”.

Ci, którzy mieli już̇ okazję wysłuchać „Chrustu” na żywo – najczęściej pisali, że ten koncert to ukojenie dla duszy, błogość i podróż̇ w głąb własnych emocji. Już̇ niedługo mieszkańcy Torunia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Lublina i Krakowa, będą̨ mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Albo raczej, sercach i duszach.

Kup bilet

Bilety w cenie: 99 zł | 109 zł | 119 zł | 149 zł

 

Do nabycia online:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Wydawnictwo Agora

Czerska 8/10

00-732 Warszawa

+ 48 502-592-070

wydawnictwoagora.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.